Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Як освіжати макіяж

Вранці після макіяжу практично всі жінки виглядають майже ідеально: тональний крем ретельно підібраний, пудра непомітна і невагома. Однак практично нереально зберегти ваш ранковий макіяж свіжим до кінця дня.

Коли коректується макіяж, є одна складність - може виникнути ефект «листкового пирога». Потрібно чітко розуміти, що кращий спосіб коректувати макіяж - це зняти старий і нанести новий. Тому що новий шар косметики на старому - це взагалі до макіяжу не має ніякого відношення.


Щоб ваш макіяж відмінно виглядав протягом усього дня, дотримуйтеся наших порад:


1. Якщо шкіра на вашому обличчі почала блищати, то для початку видаліть надлишок жиру за допомогою паперової серветки. Завдяки цьому шкіра не буде забруднюватися сумішшю пудри і жиру. Та й «культурні шари» до кінця дня не будуть утворюватися.

 

2. Перед коригуванням макіяжу потрібно збризнути обличчя мінеральною водою. Так шкіра трохи освіжиться.

3. Якщо основа добре тримається, тоді не варто її міняти. Цілком вистачить компактної пудри, щоб зробити більш матовою середню частину обличчя.

4. При необхідності більш глибокої коригування, краще використовувати компактний тональний крем, особливо якщо з ранку ви використовували його як основу під макіяж.

5. Контури очей краще не коректувати взагалі, або застосовувати дуже легке і дуже світле засіб.

6. Якщо на обличчі є дефекти, які дуже помітні, то маскувати їх слід дуже акуратно, при цьому ретельно розтушовувати, а потім використовувати пудру.

7. Пудритися потрібно тільки в разі крайньої необхідності. Можна спокійно і без сорому користуватися пудрою навіть на людях. З боку виглядає дуже мило, коли дівчина пудрить кінчика свого носа. Бажано вміти проробляти цю процедуру досить невимушено.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити