Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Як нафарбувати вії

Макіяж вій може кардинально змінити погляд, тому всіх жінок цікавлять питання: як нафарбувати вії, щоб виглядати бездоганно, як візуально збільшити очі?

Для цього вам потрібно фарбувати всі вії, навіть найменші. Починайте від коренів і рухайтеся до кінчиків. Профарбовують всі вії потрібно від зовнішніх куточків очей до внутрішніх. Але якщо очі при цьому вам здаються недостатньо великими, то спробуйте прокрасити і нижні вії за такою ж схемою.


Дайте туші висохнути, не переходьте до другого шару, інакше невисохнувшая туш почне скочуватися, і у вас будуть склеїлися вії.

 

Як візуально рознести очі?
У такому разі можете скористатися накладними віями або тушшю, профарбовують потрібно тільки зовнішню половину або третину очей. Для деяких жінок такий спосіб фарбування вій неприйнятний, оскільки сильне рознесення очей може надавати легку косоокості погляду.

Як візуально подовжити очі?
Що стосується візуального подовження очей, то в цьому випадку вії потрібно профарбовують тільки у бік скронь. Головне не переборщити, іноді при такій схемі очі виглядають зайво закритими і втомленими. Профарбовують потрібно лише верхні вії.

Як зробити погляд розкритим?
Профарбовують верхні і нижні вії вертикально один одному, при цьому не зачіпайте коріння вій, чорний контур навколо очей зменшує ефект розкритих очей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити