Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Виконання контуру губ

Губи є напевно самої крихкою і спокусливою частиною жіночого обличчя, звичайно ж, якщо макіяж їх правильно підкреслить.

І тільки помадою або блиском тут не обійтися. Знадобиться олівець для губ, досить м'який, щоб шкіра навколо рота залишилася неушкодженою, і не дуже жирний, щоб уникнути розтікання контуру. Крім того, краще не вибирати дуже сухого олівця, інакше можна отримати пунктир замість суцільної лінії під час розмови або посмішки. А ще він також повинен бути стійким, щоб помада не розтікалася.


Візажисти-професіонали найчастіше віддають перевагу пензлика для підкреслення форми рота за допомогою помади. Контур повинен мати такий же колір, що і помада, адже ідеальне нанесення - це коли його зовсім не помітно. Він призначений тільки для корекції форми губ і «стримування» помади.

 

При використанні безбарвного блиску, для додання губам більшого рельєфу професіонали рекомендують використовувати бежевий олівець. Для отримання рівного і чіткого контуру за допомогою олівця, він промальовується короткими м'якими штрихами, які починаються в центрі верхньої губи і направляються до куточків рота. Потім промальовується нижня губа, зліва направо. Потім лінії з'єднуються в кутах рота. З пензликом можна працювати точно також. Але, за словами професіоналів, з її допомогою працюватиме набагато довше.

При отриманні занадто яскравого, жорсткого або широкого контуру, він розтушовується за допомогою аплікатора. Щоб ваші губи візуально здавалися більш пухкими і звабливими, вони обводяться ледь помітною лінією білого кольору, яка розтушовується назовні і припудрюється. Якщо вид у помади на губах дуже жирний, губи можна злегка промокнути, використовуючи для цього серветку. А щоб помада виглядала матовою, її потрібно трохи припудрити зверху.

Додати коментар


Захисний код
Оновити