Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Макіяж для жінок з рудим волоссям

Ніколи не можна недооцінювати користь професійного макіяжу, адже дуже часто від зовнішнього вигляду залежить, чи буде у вас успіх. Для нанесення професійного макіяжу завжди можна відвідати салон краси, а можна зробити його і вдома, але для цього потрібні спеціальні навички, якими можна обзавестися на майстер-класах.

Якщо наносити професійний макіяж, то він протримається протягом набагато більш тривалого періоду часу. Коли наноситься макіяж, візажист враховує не тільки зовнішні дані, але й одяг, її стиль, умови для яких наноситься макіяж. Використовують при цьому елітну косметику. Однак, основне в професійному макіяжі - не найкраща брендовий косметика, яка при цьому використовується, а грамотне підкреслення сильних сторін зовнішності. Хоча для цього доведеться витратити якийсь час і зусилля, але отриманий результат цього буде коштувати.Що ж робити всім жінкам з рудим волоссям, як підкреслити свою незвичайну красу?

У жінок з рудим волоссям шкіра звичайно бліда, з розсипаними по ній веснянками. Але не всім рудоволосим подобаються ці милі точки, в яких оточуючі зазвичай бачать особливу родзинку. Вони намагаються будь-яким способом вивести їх або хоча б замаскувати, використовуючи косметичні засоби. Часто жінкам з рудим волоссям і білою шкірою складно підібрати тональний крем або пудру. Всі знають, що ці кошти повинні мати максимальну наближеність до відтінку, який має натуральна шкіра. Яким же макіяжем їм краще скористатися?

 

Наприклад, їм підходить теплий вид макіяжу, який використовується для зовнішності осіннього типу. Користуватися потрібно, перш за все, всіма теплими відтінками. Тональна основа може бути кольору слонової кістки, бежевого, персикового або золотисто-рудого. Веснянки маскуються за допомогою пудри, яку слід вибрати в теракотовий, бежевий, бронзовому відтінках, легкої засмаги або кави з молоком.

Рум'яна можуть бути червонувато-коричневими, теракотовими, шоколадними або медовими. Рудоволосим жінкам не рекомендують використовувати рум'яна холодного рожевого кольору. Помаду варто вибирати серед цегляного і коричневого відтінків, тепло-бежеву, кавову або персикову.

Додати коментар


Захисний код
Оновити