Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Уроки макіяжу на відео

Варіанти макіяжу губ від Dior

Багатьох жінок цікавить питання про те, як створювати різні макіяжі губ. У повсякденній суєті прекрасна половина людства часто просто забуває про те, як потрібно фарбувати губи на роботу, а як на вечірку, як підкреслити свою природну красу, а як зробити губи більш виразними.

Для вечірнього макіяжу краще брати помади насиченою текстури з яскравими квітами. Беремо помаду від Dior Addict Lip Color (в ній міститься комплекс, який приховує природний пігмент губ, що дозволяє вам відтворити точний відтінок помади на губах). Готуємо губи для нанесення помади, для цього використовуємо пензлик Skin Flash, нею добре покриваємо всю поверхню губ. Після чого олівцем прорисовуємо контури губ і наносимо помаду.


Якщо ж ви любите легкі і невагомі текстури на губах, то вам підійде блиск для губ Dior Addict Ultra Gloss, цей блиск буде доречний як в денний час, так і у вечірній. До того ж блиски для губ завжди додають губам додатковий об'єм.

 

Шанувальниці натурального макіяжу можуть користуватися бальзамами для губ Lip Glow, які ніжно доглядають за шкірою губ і підкреслюють їх природну красу. Використовуючи різні текстури навіть одного відтінку, ви зможете домогтися нового прочитання вашого образу: від яскравого і впевненого, до ніжного і романтичного.

Додати коментар


Захисний код
Оновити