Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Як накачати м'язи піхви

З давніх часів жінки знали секрети залучення і подальшого утримання чоловіків. Причому головною при цьому вважалася завжди як сексуально приваблива зовнішність, так і відмінно розвинені м'язи піхви і тазового дна. З'явилися ці знання в східній філософії і культурі сексуальних стосунків між статями. Тоді це знання було доступно тільки обраним. В даний час прийшли зі Сходу секрети стали надбанням багатьох і знайшли велику популярність на Заході.

Багато жінок не відчувають оргазм під час сексу, бо не знають яку важливу роль відіграють при цьому інтимні м'язи. Часто саме їх недорозвиненість служить причиною багатьох гінекологічних захворювань, раннього клімаксу, фригідності і важких і невдалих пологів. Слід знати, що ці м'язи (як і всі інші) потрібно і можна розвивати, використовуючи спеціальну гімнастику, яку придумав і розробив лікар-гінеколог Арнольд Кегель. Її опис зустрічається навіть у Камасутрі. Слабка стать практикує її для того, щоб досконало оволодіти мистецтвом любові, доставляючи задоволення не тільки собі, але й своєму партнерові.Адже прекрасно розвинені вагінальні м'язи сприяють достатньої стимуляції під час статевого акту всіх нервових закінчень шляхом їх притискання до пеніса чоловіка, що і приводить до настання оргазму. При цьому жінка у сексі перестає залежати тільки від уміння і дій партнера, оскільки її відчуття повністю починають залежати від сили і гнучкості її піхви.

Варто відзначити, що всі жінки, які мають тренованими інтимними м'язами, під час занять сексом буквально зводять з розуму партнера. На Сході, наприклад, відбираючи в гарем наложниць, проводили тести. Наложницям пропонувалося довести чоловіка до оргазму, перебуваючи в позиції зверху, за допомогою одних тільки м'яких вагінальних м'язів. При цьому вони не повинні були робити жодних інших рухів, а на голові утримувати палаючу свічку або вазу. Навчитися цьому може будь-яка, якщо буде регулярно виконувати вправи, наведені в цій статті.

Крім того, гармонійно розвинуті м'язи тазового дна дозволяють забезпечити нормальний перебіг не тільки вагітності, але і пологів. Адже їх еластичність (крім корисних навичок в ліжку) може істотно полегшити родову діяльність і значно знизити біль під час пологів. До того ж набагато швидше відбувається відновлення первинних розмірів і тонусу піхви і тазового дна після пологів.

Ці м'язи відіграють важливу роль в плані гінекологічного здоров'я жінки. Після тренувань самі по собі зникають багато проблеми в інтимній сфері. Пов'язано це з тим, що обмінні процеси проходять тим краще, чим краще вони розвинені. При цьому знижується ймовірність опущення всіх статевих органів.

Вправи доктора Кегеля рекомендується виконувати жінкам в період менопаузи, оскільки вони дозволяють помітно поліпшити кровообіг в області піхви і є профілактикою утворення застійних явищ. Величезним плюсом є можливість виконувати їх у будь-який час і в будь-якому зручному для вас місці. Для цього не потрібно ніяких спеціальних пристосувань.

Однак, перш ніж приступити до занять, уважно відчуйте і зрозумійте, які саме м'язи потрібно задіяти. Це досить просто: спробуйте зупинити при сечовипусканні струмінь. Відчули? Саме вони нам і потрібні. Само вправа полягає в послідовному скороченні і розслабленні цих м'язів з інтервалом в одну-дві секунди. Для досягнення потрібного ефекту кілька разів на день виконуйте такі скорочення по двадцять-тридцять разів. Тепер перейдемо безпосередньо до самого комплексу.

Як накачати м'язи піхви?

1. Напружте інтимні м'язи і не розслабляйте протягом 10 секунд. Після чого на 10 секунд розслабте і знову напружте на цей же час. Виконувати цю вправу потрібно кожен день по п'ять хвилин. Після виконання протягом однієї хвилини ще проведіть кілька швидких скорочень і розслаблень з інтервалом в одну секунду.

2. Протягом десяти секунд дуже швидко скорочуйте і розслабляйте їх. Після цього скоротіть і утримуйте від трьох до п'яти секунд. Потім знову скорочення-розслаблення (10 секунд) і знову скорочення і затримка (на 5-10 секунд). Повторювати п'ять-десять разів.

3. Якнайшвидше напружуйте і розслабляйте інтимні м'язи (не менше 20 разів).

4. Тепер скорочуйте їх таким чином, наче намагаєтеся втягнути якийсь предмет в піхву. Постарайтеся утримувати цю напругу п'ять секунд. В міру зміцнення збільшуйте інтервал до десяти секунд.

5. Тепер виконуйте як ніби виштовхують руху (типу спорожнення шлунка, тільки не через задній прохід, а через піхву). Повторюйте 10 разів по 3 секунди.

Цей комплекс рекомендується виконувати два-три рази на день. У міру натренованості можна скоротити частоту тренувань до одного разу на день, а в подальшому виконувати їх через день. Будьте готові до того, що на самому початку комплекс буде виконуватися з працею. Проте вже через кілька днів ви зможете відчути позитивний ефект, отримуючи задоволення від його виконання. Також кілька хороших рекомендацій як накачати м'язи піхви ви можете дізнатися, подивившись цю відео консультацію з лікарем-гінекологом кандидатом медичних наук.

Пам'ятайте при цьому, що та жінка, яка вміє контролювати свої інтимні м'язи, може творити справжні чудеса в ліжку, володіє хорошим здоров'ям статевих органів, здатна підсилити відчуття від одного і відчувати множинні оргазми. До речі, при виконанні цього комплексу вправ можливе настання оргазму!

Незважаючи на те, що ця стаття призначена в основному для представниць слабкої статі, скористатися описаним в ній методом можуть і чоловіки. Регулярне виконання цього комплексу вправ чоловіками, надасть істотну роль у підтримці здоров'я передміхурової залози, отриманні більш потужних і неодноразових оргазмів, придбанні залізної ерекції і навчить контролювати еякуляцію. Саме тому його можна рекомендувати тим хлопцям, які страждають слабкою ерекцією і передчасною еякуляцією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити