Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тіло

Таблетки для збільшення грудей

У наш час дуже складно вибрати таблетки для збільшення грудей, оскільки їх вибір досить великий. Хоч усі вони і спрямовані на те, щоб зробити жіночі груди привабливіше і пишніше, але між ними існує багато відмінностей. У цій статті ми наведемо приклади найпоширеніших препаратів, опишемо властивості, якими вони володіють, їх дія та можливі наслідки.

Кращий засіб від сонячних опіків

Зовсім не обов'язково знаходитися в спеку під палючим сонцем (як вважає більшість людей), щоб заробити сонячний опік. Отримати його можна досить просто взимку і навіть в похмуру погоду, адже їх викликає не теплове, а ультрафіолетове випромінювання.

Звичайно, частіше за інших від сонячних опіків страждають саме затяті любителі подовше позасмагати на пляжі, однак обсмоліть шкіру можна легко і в солярії (особливо в разі несправного обладнання). Дуже важливим чинником є тип вашої шкіри: слід знати, наскільки вона схильна до впливу сонця, щоб вчасно і правильно від нього захиститися. Всі опіки, отримані від УФ-випромінювання, часто залишають на шкірі шрами і пігментацію. Вони здатні привести до передчасного її старіння і збільшують вірогідність розвитку раку шкіри.

Як накачати м'язи піхви

З давніх часів жінки знали секрети залучення і подальшого утримання чоловіків. Причому головною при цьому вважалася завжди як сексуально приваблива зовнішність, так і відмінно розвинені м'язи піхви і тазового дна. З'явилися ці знання в східній філософії і культурі сексуальних стосунків між статями. Тоді це знання було доступно тільки обраним. В даний час прийшли зі Сходу секрети стали надбанням багатьох і знайшли велику популярність на Заході.

Багато жінок не відчувають оргазм під час сексу, бо не знають яку важливу роль відіграють при цьому інтимні м'язи. Часто саме їх недорозвиненість служить причиною багатьох гінекологічних захворювань, раннього клімаксу, фригідності і важких і невдалих пологів. Слід знати, що ці м'язи (як і всі інші) потрібно і можна розвивати, використовуючи спеціальну гімнастику, яку придумав і розробив лікар-гінеколог Арнольд Кегель. Її опис зустрічається навіть у Камасутрі. Слабка стать практикує її для того, щоб досконало оволодіти мистецтвом любові, доставляючи задоволення не тільки собі, але й своєму партнерові.

Антицелюлітний масаж в домашніх умовах

При правильному виконанні антицелюлітного масажу ви отримаєте наступні результати:
a) значне поліпшення кровообігу в капілярах,
b) поліпшення обміну речовин в міжклітинної рідини і клітинах,
c) швидше віддаляються продукти обміну,
d) краще циркулює лімфа в організмі,
e) легше виводиться зайва вода,
f) зникають набряки,
g) швидше відновлюються клітини,
h) м'язи стають вільними від шлаків і розслабленими,
i) в сполучних тканинах з'являться м'якість і гнучкість,
j) відкриваються пори,
k) шкірний покрив стає кращою структури і якості, так як краще працюють гормональні і сальні залози,
l) краще працює вся лімфатична система, а значить, організм краще чинить опір різним інфекціям.

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах швидко і досить ефективно? Та дуже легко і просто: регулярно виконуйте п'ять вправ, які ми пропонуємо в цій статті, і досить скоро на вашу попку стануть звертати увагу всі чоловіки. На кожну вправу з цього комплексу досить однієї-двох хвилин за умови щоденного їх виконання.

Як виправити криві ноги без операції

Що можна зробити, якщо у вас криві ноги? А адже особливо спекотним літом так хочеться носити модну спідницю коротшу і виглядати при цьому на всі 100%. Але як виправити криві ноги без операції? Таке питання цікавить усіх у кого є цей недолік. Варто відзначити, що буває не менше трьох типів кривизни:
a) О-подібна,
b) Х-подібна,
c) помилкова.

Як зменшити м'язи на ногах

Якщо вашою основною проблемою є занадто великі м'язи на ногах, тобто ваші ноги дуже об'ємні, і вам не допомагають жодні дієти і тренування, слід спершу визначити причину цього і тільки потім починати над нею працювати. Для цього необхідно пройти невеликий тест. Потрібно чесно відповісти на кілька запитань.

Як зробити попу гарної

Про привабливою попі мріють багато дівчат. А вам хіба не хочеться, щоб ваш улюблений приходив у захват від краси ваших стегон і сідниць? Адже сексуальна і красива попа допоможе не тільки привернути чоловічу увагу, але і зробить вас більш впевненою в собі. Позбавтеся від целюліту за допомогою вправ і дієти і зробіть свої сідниці чарівними. Адже це просто.

Якщо розібратися, то всі ми щодня робимо деякі вправи для стегон і сідниць, просто не помічаючи цього. Ми присідаємо, спускаємося і піднімаємося сходами. В деякій мірі все це покращує нашу попу. Щоб результат був помітний якнайшвидше, потрібно тільки збільшити навантаження. Для цього вам не потрібно ходити в тренажерний або спортивний зал, нескладні вправи цілком можна виконувати і вдома.

Як підкачати груди

Найчастіше мрії підкачати груди за допомогою фізичних вправ так і залишаються мріями. Адже бюст жінки - це не м'язова тканина, а жирова і сполучна разом. Проте це абсолютно не означає, що грудним м'язам зовсім непотрібні вправи. З їх допомогою можна не менше ніж на розмір збільшити свій бюстгальтер. Крім того, вони не дозволять опуститися молочній залозі з віком.

Як зробити гнучкою спину

Запорукою здорового та гнучкої спини виступає гнучкий хребет. Розвинути його природну гнучкість нам допоможе комплекс спеціальних вправ. Виконуючи їх щодня, можна досить швидко відчути помітні результати.

Як зробити гнучкою спину?

1. Сідаємо по-турецьки, тримаємо спину прямо, а пальці зчіплюються ззаду в замок. На вдиху тягнемо верхівку вгору, на видиху опускаємо до основи шиї підборіддя. Розтягуючи спину, розпочинаємо скручувати корпус вперед. Верхівку направляємо вниз, намагаючись нею торкнутися підлоги, не відриваючи при цьому свої сідниці від його поверхні. Затримуємося в цій позі на одну хвилину. Обережно випрямляємо на вдиху хребет, уявляючи собі, що ставимо на місце кожен хребець. На наступному вдиху тягнемо вгору верхівку, витягуючи при цьому хребет.