Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Словник краси

Брондування

Брондування - технологія, при якій при фарбуванні волосся знаходять м'які, натуральні і живі переливи. Найчастіше застосовується на довгому волоссі. Спочатку фарбують і багатобарвна колоріруют окремі пасма, а потім тонують весь масив волосся.

Хромотерапія

Хромотерапія - метод, при якому на активну точку або рефлекторну зону тіла діє спрямований промінь світла, який має хвилі певної довжини. Використовується для того, щоб підсилити дію косметичних препаратів, нанесених на шкіру. При цьому у кожного кольору спектра різний цільове призначення. До прикладу, у синього - активізація лімфодренажа і венозного кровообігу, у жовтого - боротьба з целюлітом, у червоного - стимуляція кровообігу, підвищення тонусу м'язової системи і поліпшення роботи травних органів.

Обгортання

Обгортання - процедура, яка допомагає впоратися з целюлітом, відновити еластичність шкіри після втрати ваги, відновити тонус молочних залоз і передньої черевної стінки. Обгортання бувають як холодні, так і теплі. Для цієї процедури використовують водорості, грязі, блакитну глину і т.п. Часто обгортання проводять у комплексі з масажем і апаратної косметології. Процедура протипоказана вагітним, тим, хто недавно переніс операцію, має садна і висип на шкірі. Також її можна проводити при серцево судинних захворюваннях, діабеті, варикозних венах, астмі, захворюваннях нирок та печінки.

Рітідектомія

Рітідектомія - пластична операція, при якій видаляється ділянку «зайвої» шкіри і натягаються краю залишилася. Для операції використовують місцеву або загальну анестезію. Вік пацієнта повинен бути вище тридцяти п'яти років. Мета операції - усунути обвислі тканини шиї та обличчя, які виникають або внаслідок віку, або після різкого скидання ваги. Хірург повинен зробити особа пацієнта знову свіжим, при цьому його вираз і риси не повинні змінитися. Часто комбінують рітідектомія і ліпосакцію на обличчі. Ефект від операції зберігається протягом п'яти-семи років.

Колагенова маска

Колагенова маска - назва ефективного фізіологічного методу, завдяки якому волога зберігається у волокнах шкіри. Коли колагеновий лист змочується колагеновим розчином, колаген розчиняється, а потім шкіра його вбирає і накопичує. Після чого вона стає свіжою та еластичною. Колагенова маска використовується для того, щоб зменшити зморшки і відновити молодість і свіжість шкіри, зняти напругу, втому та зволожити шкіру, поліпшити колір обличчя, захистити шкіру обличчя від шкідливих зовнішніх впливів. Якщо застосовувати таку маску, стане краще мікроциркуляція крові, відбудеться активізація обмінних процесів, виведуться токсини.

Клітинна косметика

Клітинна косметика - складається з косметичних засобів, що складаються з препаратів, екстрагованих з ембріональних тканин і клітинних матеріалів, які потрібні для поліпшення вироблення еластину і колагену. У дермі відновлюються процеси клітинної регуляції, активується імунітет шкіри. Для виробництва клітинної косметики користуються тканинами та органами, які дають вівці, морські їжаки, риби і одноклітинні водорості. Після вилучення біологічного матеріалу, для його консервації застосовується діофілізація, глибоке заморожування, екстракція.

Гірудотерапія

Гірудотерапія - лікування за допомогою медичних п'явок або продуктів, які виділяються в процесі їх життєдіяльності. Використовується при наявності шкірних захворювань, хронічного бронхіту, алергії, серцево судинних захворювань, неврологічних та гінекологічних захворювань, надмірної ваги та целюліту. Секрет слинних залоз п'явок має протизапальні, імуностимулюючі, бактеріоскопічні, болезаспокійливі та інші властивості. У гірудотерапії відсутні побічні явища. Її не можна виконувати при вродженій несвертиваемості крові, важкої анемії та вагітності.

Екстракт троянди

Екстракт троянди - займається відновленням пошкоджених і ламкого волосся, підтриманням натуральної вологості шкіри голови, заспокоєнням подразненої шкіри. Допомагає м'якому і ефективному догляду за волоссям та шкірою голови. Косметичні засоби, до складу яких входить екстракт троянди, можна застосовувати для шкіри будь-якого типу. Він ефективний при появі вугрів, висипу, куперозу, опіків, запалень, радіаційних опіків. З його допомогою можна відновити в'яне, зморшкувату, втомлену шкіру. Суха і зневоднена шкіра буде зволожена.

Екстракт виноградних кісточок

Екстракт виноградних кісточок - має антиоксидантну, регенеруючу і зволожуючу дію. Речовина має високу біологічну активність завдяки біологічно активним речовинам. Серед яких основне - олігомерних проантоцианидина, який є антиоксидантом і перешкоджає тому, щоб клітини перероджувалися.

Протеїни шовка

Протеїни шовка - мають більшу здатність проникнення в тканини. За допомогою протеїнів шовку волосся стає більш блискучими, еластичними і пружними. Вони мають здатність створення невидимої мембрани навколо волоса, від чого його структура захищається від пошкоджень, утримується волога, кінчики не січуться. Через те, що протеїни мають малий молекулярна вага, вони дуже легко проникають в шкіру, доставляючи в неї необхідні поживні речовини. При цьому вони займаються відновленням пошкоджених ділянок. Шкіра під впливом протеїнів стає сяючою, зволоженою, м'якою та еластичною.