Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Парфумерія

Духи для молодих дівчат

В якому віці дівчата слідкують за модою, тому вибираючи парфуми потрібно зупинити свій вибір на новинках. Серед величезного розмаїття парфумерії юним леді потрібно вибирати ненав'язливі й легкі аромати, які будуть підкреслювати їх свіжість, грайливість і молодість. Найбільше всім дівчатам підійдуть «смачні» аромати - квіткові і ягідно-фруктові. Запахи не повинні бути занадто складними. Краще зовсім не використовувати важкі шипрові, східні і шлейфові ноти - чим простіше аромат, тим краще він доповнить образ.

Як вибрати парфуми з феромонами

У наші дні кожній людині хочеться бути сексапільним. Адже сексуальна сторона життя в наш час займає дуже важливе місце.

З гардероба жінок вже давно зникли одноманітні сукні із ситцю, а на заміну їм прийшли наряди, деколи навіть розкішні. Та й у сучасних чоловіків, особливо у молодого покоління, давно прокинувся підвищений інтерес до моди. І все, абсолютно всі хочуть, щоб протилежну стать звертав на них увагу. Помітний вплив сприйняття оточуючих позначається не тільки на внутрішньому задоволенні, але і на успішності в кар'єрі і в особистому житті.

Арабські парфуми на масляній основі

Арабські парфуми на масляній основі відносяться до особливого виду парфумерної продукції, вони не є ідентичними східним ароматам, які випускають виробники звичайних духів. Арабські парфуми мають зовсім інший склад, крім того, вони володіють абсолютно іншою інтенсивністю і глибиною аромату.

В арабських духів зовсім немає спирту. Їх основа складається з масла, а не зі спирту. Це дозволяє їм володіти певними особливостями. Їх аромат є більш яскравим і виразним, але його сприйняття відбувається більш м'яко, а все через те, що в їх складі немає спирту. Завдяки цьому арабських духів занадто багато не буває, на відміну від звичайних.

Елітна парфумерія доступна кожному

Понад двадцять років тому французьких парфумерних Співтовариством, яке очолював головний парфумер будинку Jean Patou Жан Керлео, одного разу були затверджені основні парфумерні типи, всього їх сім, а від них уже йде розгалуження на сімейства ароматів. Парфумерний тип - загальна будова і враження, яке виробляє аромат, завдяки тому, що в ньому використовуються ті чи інші ноти. Ці основні типи елітної парфумерії доступною кожному доповнюють нові і нові відгалуження. У цій статті ми розглянемо найосновніші сімейства ароматів в парфумерії.

Аромат і ваш характер

Аромат може розповісти про вас набагато більше, ніж ви собі думаєте.

Ви і слова не встигнете сказати, як оточуючі вже зможуть багато чого про вас зрозуміти і дізнатися. Ви часто навіть і не здогадуєтеся, що на основі вашого запаху у оточуючих формується думка про вас.

Фахівці стверджують, що кожен може розшифровувати запахи як свої, так і близьких людей. Для цього просто зверніть свою увагу на спрямованість духів. Всі аромати духів можна умовно розділити на п'ять основних груп.

Самі звабливі аромати духів

Ви не раз помічали, що аромати парфумів можуть впливати на нас по-різному: одні нас сексуально збуджують, інші змушують нас хвилюватися і навіть з'являється почуття страху. Все це тільки тому, що за обробку емоцій і запахів відповідає одна і та ж частина мозку. Запахи дуже сильно впливають на нашу підсвідомість. Є такі аромати, які не просто подобаються чоловікам, але збуджують їх настільки, що вони готові вести дівчат, що володіють таким ароматом, хоч на край світу. Психологи говорять, що всі хлопці і дівчата сприймають один одного за запахом. Щоб звести з розуму чоловіка і спокусити, потрібно правильно вибрати пристрасний аромат. Ознайомтеся, які аромати духів є сильними знаряддями зваблювання.

Характер парфумів

Щодня ми зустрічаємося з різними людьми, з якими у нас спільне спілкування, робота чи відпочинок. Тому правильний підбір аромату дуже важливий. Адже нерозумно користуватися парфумами з важким ароматом де-небудь в офісі або на пляжі.

Перш за все, аромати бувають денними і вечірніми.

Відмінність денних духів - їх легкість. Вони підходять для робочого часу або походу по магазинах. Тримаються вони від чотирьох до шести годин.

Чим викликана стійкість аромату духів

Аромат парфумів набагато більш стійкий, якщо в ньому висока концентрація парфумерного екстракту.

У складі духів (parfum (extrait)) його від 15 до 30 відсотків, тоді як в парфумованій воді (eau de parfum / parfum de toilette / esprit de parfum) від 10 до 20 відсотків, в туалетній воді (eau de toilette) - від чотирьох до десяти відсотків.

Найстійкіші - духи, вони можуть триматися від п'яти до десяти годин, але у них і ціна на порядок вище. Найпоширенішою вважають парфумовану воду, так як вона тримається від трьох до п'яти годин і при цьому має середню вартість. Дуже багато виробників навіть не випускають духи, а тільки парфумовану воду.

Жіночий стиль і духи

Духи вибрати дуже складно.

Особливо якщо врахувати, що у продажу їх існує велика кількість. Мрія кожної жінки - знаходження свого неповторного аромату для підкреслення її індивідуальності, чарівності та сексуальності.

Як же правильно визначитися при виборі духів?

Часто на те, які парфуми вибере жінка, впливають поради продавця, або зовнішній вигляд флакона.

Про ефірне масло іланг-іланг

Ефірним маслом іланг-ілангу дуже навіть часто користуються для створення парфумерії.

У нього насичений солодко-квітковий аромат, в якому є як екзотичні так і фруктові відтінки. Для створення одного кілограма ефірної олії потрібно близько п'ятдесяти кілограм зрілих квіток іланг-ілангу, які потім дистилюють.

Раніше ця рослина росло тільки на Філіппінах, а тепер і на Коморських островах, і на острові Ява.