Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Видалення жировика на обличчі

У зв'язку з порушеннями метаболічних процесів зрідка на обличчі з'являються жировики (медіц. назву «ліпоми»). Це такі доброякісні пухлини, які формуються в підшкірної тканини у людини і можуть розростатися прямо до м'язового простору. Вони являють собою дуже маленькі опуклі ущільнення тілесного або небесного кольору. Самостійно такі жировики не розсмоктуються, примочки і народні способи лікування в такому випадку теж не допомагають.

Якщо ліпома з'явилася у вас на обличчі і доставляє незручності, то краще звернутися до фахівця. Адже самостійне її видалення часто призводить до інфікування. Перед видаленням необхідно відвідати хорошого дерматолога та онколога, які визначать тип пухлини і підберуть оптимальний спосіб видалення, керуючись при цьому місцем локалізації, розмірами новоутворення і наявністю алергічних реакцій у пацієнта.


Методи видалення жировиків на обличчі


1. Медикаментозний - це коли спеціальною тонкою голкою проколюють ліпому і вводять в неї лікарський засіб. Після цього жировик поступово починає зменшуватися. Результат після такої операції буде помітний тільки через два місяці.

2. Видалення ліпоми на обличчі ще можна зробити за допомогою радіохвильового випромінювання. На місці вилученого жировика з'явиться скориночка, яка зійде через три-п'ять днів.
Переваги цього методу:
a) короткий термін реабілітації,
b) ранка гоїться без рубця,
c) не накладаються шви,
d) безболісність і безкровність операції,
e) відсутні післяопераційні ускладнення,
f) не потрібна госпіталізація,
g) не порушується працездатність.
За допомогою цього методу підшкірне жирове освіту видаляється разом з оболонкою, що захищає від повторного його зростання на цьому місці. Віддалений матеріал направляють на гістологію.

3. Хірургічний метод використовується в тих випадках, коли пухлина має великий розмір. Сама техніка операції проста: січуть оболонка жировика та її вміст, після чого ранка зашивається шляхом накладення саморозсмотуваний швів. Процедуру роблять під місцевою анестезією. Після загоєння залишається маленький рубець.
Показання до операції:
• косметичний дефект,
• великий розмір ліпоми.

4. Пункційної-аспіраційний метод видалення полягає в тому, що голку з широким просвітом вводять в пухлину, і електровідсмоктувачі витягують весь її вміст.
Переваги методу:
1) відсутність дефектів на шкірі,
2) не вимагається накладення пов'язок і швів,
3) можна піти додому через 15 хвилин після операції.
Мінус в тому, що не можна видалити ліпому, у складі якої є фіброліпому.

5. Видалення жировик на обличчі лазером вважається на сьогоднішній день самим передовим методом. Завдяки точному і малому діаметру лазера, а також фіксованої глибині впливу і безконтактної техніці, мінімально пошкоджуються навколишні тканини, і досягається хороший косметичний ефект. На обробленій ділянці немає рецидивів.

Післяопераційний період:
• для запобігання рецидиву необхідно знизити вживання жирів,
• їсти більше фруктів і овочів,
• пити зелений чай для виведення шлаків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити