Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Видалення родимок рідким азотом

Причинами позбутися родимок є ризик злоякісного утворення плюс прагнення краще виглядати. Дуже популярним способом є видалення родимок рідким азотом (або кріодеструкція). Грунтується метод на дуже низьких температурах (до мінус 196 градусів за Цельсієм), при яких практично моментально заморожується і руйнується утворення на шкірі. На сьогоднішній день ця методика дуже затребувана і поширена. Це пояснюється її доступністю і низькою вартістю.Показання до видалення:
• кровоточать невуси,
• зміна їх текстури, розміру та кольору,
• хворобливі відчуття,
• передраковий стан новоутворень.
Кріодеструкція найбільше підходить для родимок, які знаходяться на поверхні епідермісу. Під впливом дуже низької температури запускається процес відмирання заморожених тканин.

Як виконується видалення родимок рідким азотом?

Існує два способи.

1. Якщо невус розташований на самій поверхні шкіри, то лікар просочує рідким азотом ватний тампон і прикладає на кілька хвилин (до 3-х хв.) До неї. Після цього на обробленій ділянці відбувається оніміння і відмирання ураженої ділянки.

2. Коли родимка розташована глибоко, доводиться використовувати прилад під назвою кріодеструктор. Для цього прямо під шкіру вводиться голка, яка приєднана до термометра. Через неї на глибокий рівень подається рідкий азот. Термометр допомагає лікарю контролювати температуру і при необхідності зупинити процедуру.

Як правило, невуси видаляються швидко: від 10 секунд до 3-х хвилин. При цьому пацієнти не відчувають ніяких хворобливих відчуттів і знеболюючий засіб не приймають. На відміну від часу на процедуру, на відновний період йде набагато більше часу.

• За перші години ділянку набуває білий колір і стає нечутливим. При цьому може відчуватися легке печіння і поколювання.

• Після цього клітини починають масово відмирати, починається запальний процес і утворюється кірочка.

• На 2 тижні вже з'являються нові шкірні покриви.

• На 3-4 вже з'являється повноцінний шкірний покрив.

• У період загоєння дуже важливо не допускати впливу ультрафіолету.

Більш докладно розібратися в цій процедурі вам допоможе ця відео консультація з практикуючим лікарем дерматологом.

Протипоказання:
a) злоякісний характер родимки,
b) гострі інфекційні та запальні освіти,
c) індивідуальна непереносимість холоду.

Мінуси кріодеструкції: неможливо контролювати глибину впливу (як під час процедури видалення родимок лазером). З цієї причини виникають опіки навколишніх тканин, що призводить до появи маленьких рубців.

Додати коментар


Захисний код
Оновити