Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса Жінки

Видалення родимок лазером

Давно канули в лету ті часи, коли була мода на «мушки». На сьогодні красуні з невеликими чорними родимками на личку рідкість, тому що більшість жінок хочуть раз і назавжди позбутися від цих відмітин на своїй шкірі. Видалення родимок лазером - популярна, швидка і безпечна методика, завдяки якій легко можна отримати гладку і чисту шкіру.

Коли невус знаходиться в «невидимої» частини тіла, то про нього, як правило, забувають. Але дія на нього ультрафіолетових променів, будь-які гормональні зміни або механічне пошкодження може спровокувати негативний хід подій, в результаті якого родимка перетвориться в меланому.


Під впливом лазера невус випалюється з тіла і повністю випаровується. При цьому всі навколишні тканини не пошкоджуються. Для цього лікар підбирає певної довжини промінь і направляє його на фермент меланіну, який міститься в родимі плями і невуса. Під час дії лазера всі клітини-сусіди відразу ж починають активно ділитися, що сприяє швидкому відновленню шкіри на тій ділянці, де була родимка. Через тиждень на шкірі і сліду не буде від проведеної операції.

 

Плюси:
• повна безболісність і мала травматичність,
• відсутність кровотеч,
• можливість видалення за один сеанс декількох родимок,
• висока ефективність - після видалення на цьому місці більше ніколи не з'явиться родимка,
• відсутня небезпека інфікування обробленої ділянки,
• завдяки малому діаметру лазера, прилеглі ділянки шкіри не пошкоджуються,
• не залишається слідів від рубців і шрамів, відразу з'являється струп, який відходить всього за кілька днів,
• швидке відновлення,
• короткий реабілітаційний період (7 днів), під час якого немає обмежень (крім перебування на сонці),
• швидкість операції - всього кілька хвилин,
• можливість безпечного видалення невуса в важкодоступному місці (повіки, слизова рота, межреснічное простір).

Головний мінус цієї процедури в тому, що вилучену родимку не вийде відправити на гістологію, тому її можна видаляти лише після підтвердження доброякісного характеру освіти. Докладніше про видалення родимок лазером ви можете дізнатися, подивившись цю відео консультацію з практикуючим лікарем дерматологом.

Побічні ефекти

1. При алергії на сонце лазерне вплив здатне спровокувати почервоніння і набряки. Якщо ж шкіра дуже чутлива, то можливі й пухирі.

2. При наявності таких хвороб як акне і герпес видалення невусів на великих ділянках повинно супроводжуватися медикаментозними методами.

3. У рідкісних випадках може виникнути пігментація шкіри (освітлення або потемніння), яка може бути як постійною, так і тимчасовою.

Протипоказання:
a) вагітність,
b) шкіра після засмаги,
c) цукровий діабет у стадії декомпенсації,
d) онкологічні захворювання,
e) герпес,
f) імунодефіцитні стани.

Додати коментар


Захисний код
Оновити