Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Манікюр з газетою

Манікюр з газетою - оригінально і красиво. Сьогодні мати доглянуті руки з акуратним манікюром може кожна жінка. Але справжні модниці завжди знаходяться в пошуку оригінальних ідей для оформлення манікюру, прагнучи до унікальності образу. Манікюр з газетою є тим креативним видом манікюру, який так приваблює сучасних панночок. Останнім часом він придбав широку популярність і став одним з модних явищ.

 

Манікюр з газетою можна зробити як в салоні, так і вдома. Для його виконання знадобиться звичайна газета. Є кілька способів виконання газетного манікюру, кожен з них по-своєму цікавий і привабливий.Перший варіант являє собою нанесення і закріплення шматочка газети, що покриває всю нігтьову поверхню. Зволожену водою газетний папір накладають на попередньо пофарбований лаком ніготь і фіксують безбарвним лаком.

Можна проявити фантазію і отримати оригінальний манікюр з використанням декількох мініатюрних шматочків газети,розташувавши їх на поверхні нігтя в хаотичному порядку або в певній послідовності. Обривки газети можуть бути незвичайної форми, тоді вони не будуть повністю закривати весь ніготь. Можна використовувати також і обпалену газетний папір. Технологія виконання всіх цих видів манікюру описана вище.Другий варіант зробити манікюр з газетою - «передрук» газетного малюнка на поверхню нігтя. В даному випадку газету потрібно змочити в спиртовому розчині і прикласти до нігтя на 30 секунд.

Після цього газета забирається, а на поверхні нігтя залишається унікальний принт, який згодом фіксується безбарвним лаком.У будь-якому випадку виходить стильний і вишуканий візерунок, щоразу новий і унікальний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити