Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Манікюр губкою

Манікюр губкою дає незвичайний візерунок на нігтях. У даній статті ми ознайомимо вас з простим і швидким способом проведення манікюру зі спонжем та манікюру з губкою.

Вам потрібно нанести на спонжик лаки для нігтів в обраній послідовності, наприклад, темний, середній по насиченості і найбільш світлий (червоний, оранжевий, жовтий).Після цього спонж з лаком потрібно «припечатати» до нігтя таким чином, щоб забарвилася повністю вся поверхня нігтя.

У разі необхідності на спонж потрібно додати ще лаку і прикласти його до наступного нігтику, повторюючи таким чином процедуру на всіх пальцях, роблячи манікюр губкою.

Далі потрібно за допомогою ватної палички,яка змочена в рідині для зняття лаку, очистити шкіру навколо нігтя, оскільки вона обов'язково забрудниться при роботі зі спонжем. На завершення потрібно покрити градієнт- манікюр прозорим лаком, який згладить поверхню, так як після застосування спонжа або губки поверхня не залишається рівною.Крім того прозорий лак додасть блиск і глянець нігтиками, а ще зробить манікюр стійкіше.

Градієнт- манікюр з губкою не сильно відрізняється від роботи зі спонжем. Точно так же на маленький шматочок губки (розмір приблизно повинен відповідати найбільшому нігтя), наносяться декілька відтінків лаку. І далі «друкують» нігтики.Не забувайте постійно оновлювати лак на губці.

Наприкінці коли манікюр губкою закінчений, потрібно очистити шкіру навколо нігтів і закріпити манікюр прозорим лаком.

Важливо: якщо губку притискати занадто довго, то застосувати її для оформлення більш ніж трьох пальців не вийде, оскільки вона почне кришитися. З цієї причини бажано змінювати шматочки губки кілька разів у процесі створення манікюру.

Ще один варіант градиентного манікюру. Крім базового покриття на нігті накладають основний колір, наприклад, червоний або білий.Коли підсохне перший шару лаку за допомогою губки або спонжа потрібно з середини нігтьової пластинки нанести інший колір (помаранчевий, блакитний або будь-який інший), щоб кордон був трохи розмита.

Далі застосовуючи інший спонж або губку наносять третій відтінок на зовнішній край нігтя, щоб кордон був не чіткою.Після очищається шкірний покрив навколо нігтя за допомогою ватної палички і наноситься прозорий лак.

На відео можна більш детально подивитися, як робити манікюр і які кольори найкраще поєднуються.

Градієнтний манікюр губкою можна дуже цікаво урізноманітнити, якщо проявити фантазію і застосувати підручні матеріали.На губці можна спробувати створити пензликом нескладний малюнок, який віддрукується на нігтях. А під фінішне покриття або на нього, можна нанести блискітки, як прості, так і тоновані або мініатюрні стрази та інші матеріали, які призначені для нейл-арту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити