Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Апаратний педикюр

Апаратний педикюр - високоефективний вид педикюру, що вигідно відрізняється серед всіх інших різновидів догляду за стопами ніг.

Відмінною особливістю даного виду педикюру є унікальний спосіб попередньої підготовки шкіри стоп. Він не вимагає тривалого розпарювання у водному розчині,а полягає в нанесенні на шкіру спеціальних швидкодіючих кремів, що володіють пом'якшувальною ефектом в обробці жорстких і врослих нігтів особливої ​​рідиною.

Ці засоби по догляду за ступнями ніг дезінфікують поверхню і вибірково діють тільки на відмерлі шари шкіри. Така особливість є важливою перевагою апаратного педикюру,так як вона зводить до мінімуму ризик поширення грибкових захворювань. Цьому сприяє також повна стерилізація інструментів для апаратного педикюру.

 

Безсумнівним достоїнством, яким володіє апаратний педикюр - це його абсолютну безпеку, так як шкіра стоп не береться під зрізання, а, значить,виключається можливість попадання в тканину інфекції. Процедура по догляду за ступнями за допомогою апаратного педикюру не займає багато часу, якщо вона проводиться кваліфікованим фахівцем, тим не менш, це ніяк не позначається на ефективності даного виду педикюру. Більш того, під час процедури стопи ніг піддаються додатковому догляду,так як під час видалення відмерлих тканин, відбувається точковий масаж, що стимулює всі життєво важливі функції організму.

Протягом процедури апаратний педикюр відбувається ретельна обробка загрубевших шарів шкіри і жорсткої нігтьової поверхні за допомогою спеціальних шліфувальних насадок індивідуального призначення.Діаметр інструменту настільки малий, що дозволяє з легкістю проводити скрупульозну обробку в самих важкодоступних місцях, наприклад, між пальцями, в районі околоногтевого валика та інших.

Всім відомо, які труднощі виникають при видаленні складних мозолів, процедура апаратного педикюру дозволяє позбутися цієї проблеми максимально делікатно й безболісно. Також ефективно вирішуються проблеми натоптишів, тріщин на п'ятах і грибкових захворювань в початковій стадії.Старі сухі мозолі з укоріненим стрижнем видаляються таким способом: спеціальний бор висвердлює мозольний корінь, не травмуючи розташовані навколо нього здорові тканини. Потім відкрите отвір заповнюється мозольной настоянкою, яка повністю нейтралізує залишки віддаленого стрижня.Ретельна обробка тріщин на п'ятах під час процедури апаратного педикюру дозволяє позбутися від цієї проблеми і знижує ризик повторного їх появи. Під час обробки проблемних ділянок, пацієнт не відчуває жодних неприємних відчуттів, пов'язаних з болем і кров'ю.

Апаратний педикюр також ефективно бореться з проблемами,долають нігтьову поверхню: слоистость нігтя, потовщення нігтьової пластини і врослий ніготь. Проблеми «діабетичної» стопи взагалі розв'язати тільки за допомогою апаратного педикюру, так як тільки даний вид педикюру забезпечує абсолютну безпеку і відсутність больових відчуттів,що дуже важливо при підвищеній чутливості хворих на діабет.

Апаратний педикюр вимагає специфічну оснастку і професійного майстра. Необхідне оснащення дуже схоже на стоматологічну бормашину - функціями, деталями і зовнішнім виглядом. Наприклад, включає в себе високошвидкісне вертіння насадок. Найбільш дороге обладнання, яке передбачає апаратний педикюр, передбачає також систему для позбавлення від пилу після шліфування шкіри і нігтів, нагадуючи за структурою маленький пилосос або пульверизатор.

Популярний спа-педикюр практично завжди містить у списку * послуг * і апаратний педикюр. Правда, і без нього після приємних і корисних процедур спа можна робити пілінг ніг, масаж,терапію парафіном або наносити маски. Після них ваші ноги будуть здорові і гладкі, а туфлі на підборах та інша вельми незручне взуття буде носитися з більшою легкістю.

Апаратний педикюр - дуже тонка і ніжна процедура, так що в дуже складних випадках вона може не принести бажаних результатів. Але повторні процедури допоможуть зробити ноги красивими і здоровими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити