Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Кракелюрний лак для нігтів

Кракелюрний лак для нігтів - це одне з найбільш нових віянь в області нейл-арту. Для тих, хто не знає, саме поняття «крекелюр» походить від англійського слова «crack» (тріщина). Що стосується самого лаку, то цей незвичайний лак має такий вигляд, як буд-то він потріскався. Не дивлячись на незвичність задумки авторів лаку,він в даний час справив справжнісінький фурор в середовищі живописців і дизайнерів інтер'єрів. Також він знайшов своє застосування і у фахівців з манікюру.

Сучасні Кракелюрний лаки для нігтів мають дві основні спрямованості. У першу чергу мова йде про спайдер-кракелюр, які дають гарний зовнішній ефект у вигляді сітки дрібних тріщин.Другим варіантом є парканні кракелюри, або крек. Їх особливість полягає в тому, що вони створюють ефект глибокої тріщини. Зазвичай такий лак наноситься другим шаром, а через тріщини можна спостерігати лак-основу. При вмілому нанесенні такий тип лаку може запросто створити ефект зміїної шкіри.

Дівчатам, які хочуть виділитися,кракелюрний лак для нігтів надасть у цьому величезну можливість. Його не обов'язково наносити в модному салоні за шалені гроші. Модницям з руками таке завдання під силу і в домашніх умовах. Своїми порадами ми допоможемо їм досягти максимально позитивного ефекту в цьому новому для нас справі.Для початку необхідно знежирити нігті будь-яким наявним в наявність засобом. Далі слід звернути увагу на стан ваших нігтів. Дамам з хорошими міцними нігтями в даному випадку пощастило, а тим, у кого нігті недостатньо міцні, доведеться наносити спочатку спеціальну вирівнює базу.

Далі слід вибрати і нанести лак-основу,яка буде видніється крізь тріщини. Кракелюрний лак для нігтів варто наносити дуже акуратно і вдумливо. Найголовніше - дати основі висохнути. Цей етап технології нічим не відрізняється від того, якби ви зібралися наносити на свої нігті який-небудь малюнок.

Після повного висихання основи ви можете нанести сам кракелюрний лак для нігтів.Однак не все так просто - для хорошого перемішування частин лаку перед нанесенням на ніготь його довго і гарненько збовтують, інакше ви пофарбуєте нігті лише рідкою основою, а весь пігмент залишиться на дні флакончика.

Саме нанесення шару повинно проходити ДУЖЕ ШВИДКО, так як кракелюрний лак для нігтів вже дуже швидко сохне. Будете ловити гав,будете ходити з приклеєною до нігтя пензликом від лаку! Ідеальним способом є один широкий густий мазок, що покриває всю поверхню нігтя. Тільки так ви отримаєте ту прекрасну хаотичність тріщин, до якої ви так прагнете.

Далі цього шару також необхідно повне висихання, інакше горбки від лаку на нігтях вам забезпечені.Якщо ви відразу не побачили тріщинок, то не засмучуйтеся, адже вони з'являються через 3-5 хвилин після повного висихання другого шару. Після цього дуже важливо нанести третій шар, яким є спеціальний закріплювач. Його завдання - забезпечити збереження досягнутого ефекту.

При бажанні можна нанести і четвертий шар.Кракелюрний лак для нігтів зазвичай складається з універсального прозорого покриття, яке додасть вашим нігтям шик і блиск. До того ж ви отримаєте ще один рівень захисту основного покриття від шкідливих факторів.

Кракелюрний лак для нігтів і основа підбираються залежно від початкової задачі.Якщо ви хочете отримати яскраво виражений ефект глибоких тріщин, то кольори основи і кракелюра повинні бути контрастними. Крім класичного варіанту чорний-білий існують ще безліч інших, обмежених тільки вашою фантазією.

Схожі кольору або кольору з різним відтінком, але однією базою, дадуть вам більш природний зовнішній вигляд,однак при цьому тріщинки не будуть дуже виразні.

Крім кольору варто задуматися і про інші показники лаку. Справа в тому, що кракелюрний лак для нігтів різних фірм дає свій ексклюзивний візерунок. У одних тріщинки виходять більш великі, в інших - дрібні. Для супер-«Гурманів» можна запропонувати варіант створення персонального малюнка для кожного нігтя окремо.

У висновку хочеться сказати, що в домашніх умовах у вас є можливість створити собі ексклюзивний образ. Більше того, ступінь цієї ексклюзивності ви також підбираєте самостійно. З часом шляхом проб і помилок ви можете знайти саме те,що хочете отримати, економлячи гроші на салоні і підвищуючи свій імідж в очах оточуючих.

Додати коментар


Захисний код
Оновити