Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Малюнки на нігтях гелевими ручками

Малюнки на нігтях гелевими ручками - це якісна і недорога альтернатива зробити ваш манікюр оригінальним і незвичайним. Будь-яка жінка природно вміє поводитися зі звичайною ручкою для письма, їй буде звично тримати її в руці. Таким чином, ви зможете створити малюнки на нігтях гелевими ручками - художній манікюр у себе вдома,не витративши при цьому дорогоцінний час на похід в салон, а також заощадивши деякі грошові кошти. Найголовніше в цьому процесі - це з точністю визначитися з формою ваших нігтів, так як вона головним чином зумовлюватиме і малюнок, тому що він повинен вигідно її підкреслювати.

Малюнки на нігтях гелевими ручками найкраще виконувати на кольорову основу - тобто покрити ніготь лаком. А вже потім вам належить зробити вибір кольору гелевих ручок і, звичайно, необхідний буде лак-закріплювач. Оригінальними будуть малюнки на нігтях гелевими ручками, які ви зробите ручками кольору «металілк» або «золото».Важливо в цьому процесі дотримувати акуратність і чіткість ліній. Якщо вам вперше доводиться займатися такого роду діяльністю, краще почніть з простих форм: намалюйте зигзаги, лінії, ромби трикутники, кружечки, коротше кажучи, прості геометричні фігури. Але якщо ви готові до більш складних узорів, намалюйте будь-які квіткові мотиви,які будуть виглядати романтично і елегантно.

Для того, щоб виконати малюнки на нігтях гелевими ручками, дотримуйтесь даної інструкції. Для початку вам буде потрібно купити набір гелевих ручок різних кольорів, можливо з металевим блиском. Потім знайдіть відповідний малюнок, постаравшись повторити його на папері. Як правило,для такого виду манікюру підходять геометричні малюнки, павутинки, смужки та інше. Вийшло? Приступаємо до нігтів.

Першим ділом вам необхідно нафарбувати нігті лаком певного кольору, який і буде основним фоном вашого малюнка. Якщо лак лягає тонким шаром, розкрийте ніготь кілька разів і дайте їм трохи висохнути, але не до кінця.Беремо гелеву ручку і наносимо акуратно обраний візерунок на нігтьову пластину, при цьому невдалі лини швиденько витираємо і наносимо заново. Щоб ваші малюнки на нігтях гелевими ручками виглядали більш ефектно, додайте кілька завитків сріблястою або золотистою гелевою ручкою.

Наступний етап вимагає не меншої акуратності,так як ви повинні промальовувати кожен елемент вашого візерунка. Потім слід покрити нігтьову пластину безбарвним лаком, за допомогою якого ви закріпіть ваш візерунок на нігті і не дасте йому змазатися.

Ось таким чином, не вимагаючи від вас професійних навичок в створення розпису на нігтях,ви зможете за допомогою таких нехитрих пристосувань як гелеві ручки створити на своїх нігтях справжні шедеври, навіть, незважаючи на такий невеликий вибір колірної гами. З кожним разом додаючи до ваших узорам все більше елементів і квітів, ви зможете дивувати своїх подруг неперевершеним манікюром.

Додати коментар


Захисний код
Оновити