Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тотуаж

Татуювання на пальцях

В даний час татуювання користуються високим попитом серед молоді. Наслідуючи екранному кумиру Тіматі, молоді хлопці дуже часто роблять стильні тату на пальцях. Деякі бажають витатуювати на пальцях назву своєї улюбленої групи або ж свій життєвий девіз. Для деяких представників молодіжних субкультур тату на пальцях рук стає своєрідним розпізнавальним знаком приналежності. Досить часто на пальцях можна побачити тату кажан.У разі якщо ваша дитина просить дозвіл зробити йому тату, то не поспішайте відмовляти. Оскільки можна разом з ним розглянути всі можливі варіації ескізів тату написи і підібрати найоптимальніший варіант. Батьківська підтримка стане найкращим засобом, який зможе вберегти ваше чадо від бажання наколювати тату кустарним способом. А якщо він вибере даний спосіб, то тату цілком може стати причиною зараження і навіть серйозного пошкодження шкіри. Після того, як зроблено вибір, слід попередити його і пояснити, що тату між пальців і на пальцях, залишиться на все життя і вкрай складно буде його вивести без втручання кваліфікованих фахівців. Так що якщо він упевнений, що бажає мати такий розпізнавальний знак на тілі, то нехай буде готовий нести за нього і обрану напис відповідальність все своє життя. Фахівці не рекомендують робити тату драконів на пальцях.

У перші дні слід особливо старанно доглядати за тату, оскільки почнеться процес загоєння тканин і закриття пір, в які вбита фарба. І від того наскільки старанно будуть дотримані всі поради з догляду та захисту свіжого малюнка буде прямо залежати час, який піде на загоєння.

Зовсім немає нічого поганого в бажанні молоді самоствердитися і стати яскравіше. Головне, щоб у юному віці Вам вдалося прищепити почуття смаку, тоді і малюнок і стиль вибраної тату буде поєднуватися як зі стилем життя, так і з іміджем. А от у випадку якщо тату після часу стане заважати в житті, то виникне потреба в її виведенні. А ця процедура досить дорога, та й до того ж дуже неприємна, в плані фізіологічних відчуттів.

У разі якщо виникли сумніви, то варто спочатку зробити пробну татуювання на пальцях за допомогою хни, і вже потім визначитися, хочеться залишати такий розпізнавальний знак чи ні.

Пам'ятайте про те, що тату робиться на все життя, з цієї причини дуже важливо все старанно продумати, визначитися, на якому саме місці її виконувати, який малюнок буде найоптимальнішим і т.д. Перед тим, як робити тату на шиї, пальцях, обличчі, кистях рук, подумайте дуже багато разів. Оскільки реакція близьких може бути дуже негативною, до того ж вам доведеться десь працювати, вчитися, постійно з'являтися в суспільстві, де реакція людей може бути вельми неоднозначною. Крім того, татуювання має робити тільки кваліфікований професіонал у салоні, а перед тим, як погоджуватися її наносити, потрібно подивитися попередні роботи цього майстра.

Додати коментар


Захисний код
Оновити