Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тотуаж

Татуювання з сенсом

Татуювання з сенсом для людини відіграють роль талісмана. Поза сумнівом будь-яке мистецтво впливає на психологічний стан людини. А у випадку якщо це ще й нетрадиційний вигляді живопису, як живопис на тілі, то психологічний аспект дуже важливий.

Найбільше він важливий для того, хто вирішив прикрасити своє тіло, адже людина повинна перейти деякий "бар'єр" щоб зважитися зробити татуювання зі змістом.Природно, вибираючи татуювання зі змістом, мотивація в даній справі у кожного своя, але проте кожна людина повинна обов'язково зрозуміти справжню причину, що спонукала прикрасити тіло. З іншого боку, людина є частиною соціуму і кожен з нас своїм виглядом робить деякий вплив на оточуючих, але це вже інша сторона психологічного аспекту мистецтва тату.

Для того щоб кожна людина керувався не просто банальним захопленням, роблячи татуювання, але і її естетичної стороною, підходив до татуювання зі знанням всіх аспектів написана ця стаття.

Психологічний аспект нанесення татуювання зі змістом дуже тісно пов'язаний з бажанням наслідувати когось, а ще з неправдивими естетичними мотивами. У деяких випадках татуювання може спровокувати, то явище, яке відображено нею. Ну, а в разі якщо вона виконана свідомо і з повним розумінням суті та призначення, то вона може стати своєрідною візитною карткою, закріплюючи за людиною певний імідж, не дозволяючи власникові відмовитися від нього або забути певний досвід.

Агресивні татуювання зі змістом завжди нагадують власникові про те, що він злий і ненавидить світ. Але найстрашніше в даному випадку те, що в нормального життя людина просто не в змозі навіть на маленький проміжок часу перейти бар'єр, яким сам себе оточив. В деякій мірі процес татуювання є частиною механізму зомбування, перетворення людини в носія чужої волі, а отже відмови від власної. Татуювання з сенсом - це зовсім не пасивне зображення - це активний символ, який діє з волі свого господаря. Ось тільки, господар зовсім не господар, він просто носій чужих волевиявлень, хоча і вірить в те, що це його власні.

Автор зображення, що наноситься на тіло, проектує на нього частину свого внутрішнього світу. У зв'язку з цим можна стверджувати, що людина вибирає те або інше зображення, неусвідомлено пропонує саме той варіант, який свідчить про особливості його розвитку. Татуювання з сенсом є індикатором характеру людини.

Відомий психолог К. Маховер проаналізував особливості та рівень розвитку малює і характер наносяться їм зображень. У результаті вдалося виявити деякі тенденції та закономірності. Ось частина з них:

Татуювання з сенсом біжить людина, говорить нам про прагнення господаря даного зображення втекти, сховатися, ухилитися; якщо людина розмірено крокує, то володар тату врівноважена особистість.

Тулуб може повідати нам про життєві силах. Велике - це усвідомлювана потреба в чому-небудь, незадоволення; маленьке говорить про приниженості, ущемлення. Якщо особа дуже старанно промальовано, то господар тату стурбований відносинами з іншими, а так само своєю зовнішністю.

Татуювання з сенсом - очі. Закриті або заховані під полями капелюха, говорять нам про прагнення уникати будь-яких неприємних зорових впливів. Великі, розширені очі говорять про неспокої, вираженої потреби в захисті.

Рот є символом агресивності. Ці татуювання зі змістом є особливим знаком агресії є чітко промальовані зуби. Рот схожий на клоунський говорить про вимушену привітності. Персонаж без рота або з ротом "рискою" позбавлений можливості словесно впливати на оточуючих.

Ніс теж може об'єктом татуювання зі змістом. Його трактують як сексуальний символ, але це твердження дуже суперечливе.

Кінцівки. Руки, ноги - ці татуювання зі смислом - це функція впливу на навколишній світ.

Руки м'язисті. Можливо є гостра потреба у фізичній силі, вправності. Ноги є опорою в діяльності; широко розставлені ноги говорять про диктатора, впевненість в собі.

Так можна охарактеризувати особистість людини з вигляду малюнків на його тілі.

Приміром, людина, з першого погляду скромний і спокійний, але при цьому має ряд агресивних татуювань. Що ж це означає?


Можливо має місце прихована агресія проти соціуму, або спрямована проти жінок (все залежить від характеру тату).

Але в переважній більшості випадків такі люди просто прагнуть компенсувати власну незахищеність і слабкість застосовуючи агресивні зображення. З цієї причини татуювання зі змістом слід розглядати ще й у загальному контексті з урахуванням всіх дрібниць Нанесення на тіло тату, значення якої має будь-який сенс, свідчить про втрату власної особистості і заміні її на псевдоособистості.


Якщо тільки мова йде не про деградованої особистості. Людина перетворюється на банальне відображення статусу, який виражає тату. Він зобов'язаний будувати своє "я" так, як позначено воно в його ініціалізації, тому як лише таким чином він отримає визнання оточуючих. Втрата своєї "я" посилює потребу в пристосуванні, і в такий момент виникає небезпека підкоритися і стати залежним від своїх тату.

Дивлячись на людину, у якого є татуювання зі змістом, слід з'ясувати для самого себе, на якій саме стадії залежності від тату знаходиться її володар.

Можливо він вже став рабом свого псевдо-"я". Така людина небезпечний для суспільства, особливо якщо на його тілі "бойову розмальовку", наприклад, символи гвалтівника.

А якщо тіло і руки розмальовані драконами, то швидше за все це той тип особистості, який бажає чого-небудь особливого. Така людина готова прийняти будь-яку ідею натомість обіцянки цікавого життя. Він жадає нових відчуттів, оптимістичний по відношенню до майбутнього, його обтяжує самотність, йому потрібна влада.

Якщо на тілі людини дракони сусідять, до приклад, з "Сікстинської мадонною" або з якимось іншим випадає з логічного ряду зображенням, то перед вами, справжній істеричний тип. Він будує провальні плани, поблажливий по відношенню до друзів, прагне до самоствердження, але в "екзотичної" формі. Лідером йому не стати, якщо тільки на короткий термін, до перших життєвих складнощів.

Наносячи зображення на тіло, слід розуміти, що за винятком лежачого на поверхні пояснення малюнка, існує глибинний сенс пояснює зображення на духовному рівні.

Нижчезазначені трактування символів тату дадуть вам можливість прояснити істинний сенс зображень. "Словник символів" X. Е. Керлот - саме з нього ми наведемо вам опису деяких малюнків.

Журавель у всіх культурах є алегорією справедливості і довголіття, а ще милосердною і чистої душі.

Якщо ви хочете зробити татуювання зі змістом, то придивіться до орла. Орел є символом висоти духу. У єгипетській ієрогліфічним системі фігурою орла, що означає тепло життя, день, представлена ​​літера А.

Орла відносять до стихій повітря і вогню, йому властивий безстрашний політ, швидкість. Орла в повітрі досить часто прирівнюють леву на землі, саме з цієї причини в деяких випадках цю птицю іноді зображають з головою лева. У сарматському мистецтві орел виступає емблемою блискавки і войовничості.

Сова - це протилежність орла, ці татуювання з наступним змістом. Сова є птахом темряви і смерті.

Зірка є символом світла і духу. Але при цьому даний символ дуже рідко має якесь одне значення. Зірка схильна до багатозначності, але в кожному разі вона підтримує сили духу. Наприклад, "Палаюча зірка" є символом таємничого центру - енергій всесвіту. Найпоширенішою на сьогодні є саме п'ятикутна зірка. Даний символ завжди означав "сходження до початку" і утворював такі слова, як наприклад "просвіщати", "виховувати".

Татуювання з сенсом - вовк. У римлян, а так само єгиптян зображення даної тварини є символом доблесті. А ось міфологія скандинавів може повідати нам про підступний вовка Фенріра, який надійно замкнений у глибинах землі. Говорилося також і про те, що коли настане кінець світу, вовк Фенрір зможе вирватися з полону і з'їсть сонце. У даному випадку вовк є символом злого початку.

Леопард є символом лютості і доблесті, він висловлює агресивність і могутність. Роблячи татуювання з цим сенсом, ви не прогадаєте.

Ніж - це символ, що являє собою інверсію меча. Асоціюється він з помстою і смертю. Коротке вістрі ножа уособлює примітивні сили того, хто їм озброєний, а довге вістря представляє духовну міць.

Володіння глибинного сенсу символіки дозволяє грамотно оцінити власника тату, а з іншого боку зі знанням всіх цих тонкощів можна правильно вибрати тату для себе (у випадку якщо ви вже готові до цього). Але перед тим, як прийняти рішення прикрасити себе татуюванням, слід пам'ятати про досвід інших людей, які згодом шкодували про скоєне. Та й до того ж наслідування далеко не кращий порадник.

Ну і в ззаканчівая розглядати татуювання зі змістом, хочеться навести такі дані статистики.

З вісімдесят четвертий по 85-ий рік під час служби в армії трохи більше 75% військовослужбовців завдали собі татуювання з сенсом (з метою самоствердження). Лідерами серед татуйованих були будівельний батальйон і військово-морський флот.

А ось число татуйованих засуджених становить 94%. Як ми можемо бачити, цифри схожі, але зміст і призначення тату істотно відрізняються. Але незважаючи на це, зловісна аналогія цифр зовсім не радує. Тому перед тим як прийняти рішення нанести на своє тіло татуювання зі змістом, добре подумайте.

Додати коментар


Захисний код
Оновити