Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тотуаж

Татуювання для чоловіків

Чоловіча спина - практично ідеальне місце для нанесення татуювання. Її площа дозволяє вибрати будь-який малюнок за величиною складності. Абсолютно ніяких обмежень тут немає. Зручне розташування на тілі і відносна рівність роблять її просто планшетом для роботи. Тому на спинах чоловіків з'являються цілі картини в повному кольорі і зі складними сюжетами. Це часом справжні витвори мистецтва, наповнені найширшою колірною гамою, багатством півтонів. Красива, мускулиста чоловіча спина - найкраще, що може запропонувати людське тіло для татуажу, і сама татуювання змориться привабливо, яскраво і цікаво. Татуювання на спині набагато екстравагантніше традиційних татуювань на плечі або передпліччя, що робить чоловіка набагато експрессивнєє і характернее.Але, звичайно, не обов'язково робити татуювання на всю поверхню спини. Можна вибрати певне місце і провести саме там невелике, акуратне тату. Це не буде виглядати так брутально, як малюнком на всю спину, але зробить чоловіка оригінальним і привабливим.

Якщо у жінок для нанесення тату користуються популярністю нижня частина спини і поперек, то чоловіки воліють верхню частину тіла. Особливо татуаж поширений на лопатках і широкий частини спини. Зрідка малюнок проводять уздовж хребта, починаючи від шиї і з заходом на куприк.

Дуже привабливі малюнки чоловічих татуювань, які символізують приналежність до японської мафії Якудза. Вони красиві оригінальної красою і, звичайно ж, знамениті на весь світ. Їх історія почалася ще в середні століття, але ці малюнки актуальні й досі. Для їх нанесення використовуються різні кольори, але їх краса гармонійно связна з глибоким змістом. Кожен штрих «говорить» про свого власника, його статус і місце в ієрархії. Наповненість цих символів аурою небезпеки і заборонності робить їх красу надзвичайно привабливою. Не треба говорити, що подібні татуювання виконуються тільки майстрами найвищого класу, оскільки вимагають віртуозного рівня професіоналізму.

Чоловічі татуювання - це не тільки малюнки на різну тематику, а й написи. Часто в одній татуюванні об'єднані ці два види. Написи на спині також виглядають чудово, а площа дозволяє цитувати величезні шматки з улюблених творів.

Незважаючи на просторість площі спинних м'язів, татуювання часто не обмежується цією частиною тіла і переходить плавно на інші. Малюнок починає поширюватися на плечі, передпліччя, потилицю. Тут треба уважно стежити, щоб картина була цільною, в одному стилі і техніці виконання. Таким чином, на чоловічий спині малюють ангелів з розпростертими крилами або ж орла. І, звичайно, традиційних павуків, черепа, зірки, полум'я, драконів, скорпіонів, тигрів або тих невідомих істот, з ескізами яких прийшов клієнт в салон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити