Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Тотуаж

Як правильно проколоти вуха

Сережки завжди були прикрасою жінки. Вони надають їм ще більше жіночності і витонченості. Але щоб сережки не дістаючи безліч проблем, в першу чергу, необхідно правильно проколоти вуха, а після цього підібрати правильний догляд за ними, щоб ранки швидше зажили.

1. Не намагайтеся проколоти вуха вдома самостійно або попросивши про це друзів, адже це може призвести до не дуже приємних наслідків. При використанні нестерильних інструментів або в безлічі інших випадків велика ймовірність того, що в рану потрапить інфекція. До того ж якщо человекхочет проколоти вуха вперше, то через надмірне хвилювання він може проколоти вуха нерівно або некрасиво. Тому для того, щоб проколоти вуха, краще звернутися в спеціальну установу.

Пірсинг брови

Пірсинг брови може вважатися лідером серед всіляких проколів в області обличчя. Його колють у будь-якому місці за протяжністю брови. Не забувайте, що пірсинг це не просто прикраса, а втручання в роботу вашого організму. Тому, перш ніж зважиться на це - уважно ознайомтеся з низкою важливих нюансів.

У цій статті ми надамо вашій увазі відповіді на найчастіше задаються які стосуються пірсингу брови, від вибору майстра і салону до необхідних умов і дій після того, як прокол вже зроблено.

Інтимна депіляція

Інтимна депіляція стала звичайною процедурою для кожної дівчини. В даний час модного є чиста і гладка шкіра. Найбільш актуально це в літній час, коли настає час відпусток. Тому слід заздалегідь для себе вирішити яким саме чином ви плануєте проводити депіляцію інтимних місць, саме про методи, які дозволяють це зробити ми і поговоримо в цій статті.

Як роблять татуювання

Як роблять татуювання приблизно знає кожен. А ми розглянемо докладніше. У разі, якщо ви з якихось причин не можете зробити тутушку в салоні у хорошого фахівця, тобто альтернативний варіант, а саме виконання малюнка в домашніх умовах. Перед тим, як зважитися зробити натільний малюнок у домашніх умовах слід дуже добре до цього підготуватися. Процесі виконання тату можна умовно розділити на три частини, а саме попередня підготовка, нанесення малюнка, посттравматична реабілітація шкірного покриву.

Татуаж брів волосовихрефлекс

Татуаж брів волосовихрефлекс - сучасний спосіб коректувати форму брів. Сьогодні, щоб надати бровам гарний вид, а в разі необхідності змінити їх форму, а так же колір проводять процедуру татуажу. Техніки виконання татуажу дозволяють отримати природний вид брів і на кілька років позбавити вас від необхідності щодня проводити макіяж брів. Але крім цього у татуажу брів є ще маса достоїнств, які дозволяють жінкам перетвориться найкращим чином. У даній статті ми розповімо вам про татуаж брів.

Сенс татуювань

Епоха охопила цивілізований гуманний прогресивно мислячий світ культурної революції, розкріпачення і вільнодумства дозволила кожному жителю планети за наявності, звичайно ж, бажання і фантазії проявити свою індивідуальність, сформувати власний стиль в одязі, взутті, аксесуарах, особливу манеру спілкування і поведінки, знайти гармонію своєї душі , дати можливість розвиватися розуму і вдосконалюватися тілу завдяки конкретному виду спорту, мистецтва, напрямку рукоділля і т.д. Одним словом, сьогодні можна без страху провести залишок днів у в'язниці і докору суспільства різними способами самовиражатися, тобто демонструвати внутрішню оригінальність через зовнішню унікальність. Одним з основних методів продемонструвати світу свій внутрішній стан, світовідчуття, вдачу, погляд на себе є татуювання, яка, на відміну від макіяжу, манікюру, наряду, зачіски, що не слухає мінливому настрою або примхам моди.

Татуювання на пальцях

В даний час татуювання користуються високим попитом серед молоді. Наслідуючи екранному кумиру Тіматі, молоді хлопці дуже часто роблять стильні тату на пальцях. Деякі бажають витатуювати на пальцях назву своєї улюбленої групи або ж свій життєвий девіз. Для деяких представників молодіжних субкультур тату на пальцях рук стає своєрідним розпізнавальним знаком приналежності. Досить часто на пальцях можна побачити тату кажан.

Татуювання з сенсом

Татуювання з сенсом для людини відіграють роль талісмана. Поза сумнівом будь-яке мистецтво впливає на психологічний стан людини. А у випадку якщо це ще й нетрадиційний вигляді живопису, як живопис на тілі, то психологічний аспект дуже важливий.

Найбільше він важливий для того, хто вирішив прикрасити своє тіло, адже людина повинна перейти деякий "бар'єр" щоб зважитися зробити татуювання зі змістом.

Татуювання для чоловіків

Чоловіча спина - практично ідеальне місце для нанесення татуювання. Її площа дозволяє вибрати будь-який малюнок за величиною складності. Абсолютно ніяких обмежень тут немає. Зручне розташування на тілі і відносна рівність роблять її просто планшетом для роботи. Тому на спинах чоловіків з'являються цілі картини в повному кольорі і зі складними сюжетами. Це часом справжні витвори мистецтва, наповнені найширшою колірною гамою, багатством півтонів. Красива, мускулиста чоловіча спина - найкраще, що може запропонувати людське тіло для татуажу, і сама татуювання змориться привабливо, яскраво і цікаво. Татуювання на спині набагато екстравагантніше традиційних татуювань на плечі або передпліччя, що робить чоловіка набагато експрессивнєє і характернее.

Армійські татуювання

Армійські татуювання для багатьох чоловіків, що пройшли армію, стали важливою складовою їхнього життя. Тому татуювання, що символізують силу, мужність, пам'ять про товаришів, відіграють важливу роль для свідомості чоловіки. Це не просто спогад, це символ причетності до могутню силу, до зброї, до честі військової людини. Це наочне відмінність людини військового від того, хто відкосив від армії. Часто в татуюваннях відображається номер військового підрозділу, де служив чоловік, або символ відповідного роду військ. Армійські татуювання стали так популярні, що на даний момент утворилося багато видів у різних країнах і для різних армій.