Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Літній манікюр

Літній манікюр прикрасить нігті в жарку пору. Ні напевно такої людини, яка б не любила літо, адже саме в цей час року є можливість відпочити на морі і отримати масу задоволення. Але слід пам'ятати про те, що в літні місяці особливо шкідливо дію на організм УФ-променів.

Більшість людей намагається вберегти від сонця особа,а от про ніжній шкірі рук, яка піддається впливу морської солі, різких перепадів температури багато хто забуває.

При цьому руки грубіють, покриваються зморшками, а тому навіть найкрасивіший літній манікюр не може допомогти виглядати рукам красиво. Що ж робити, щоб руки і в літній час виглядали привабливо?

Щоб бути на відпочинку у всеозброєнні,слід дотримуватися нескладних правил, які наведені нижче.

Перше правило. Вирушаючи на відпочинок, потрібно обов'язково взяти з собою хороший захисний крем, який обов'язковий щоб зробити літній манікюр. Влітку потрібно застосовувати крем для рук два рази на день. Свою перевагу краще віддати крему з УФ фільтрами.

Друге правило. У випадку,якщо ви їдете на море на пару тижнів, то необхідність у видаленні старого лаку і виконанні нового манікюру, цілком може зіпсувати настрій. Але є простий вихід із ситуації, що склалася, потрібно лише зробити нарощування нігтів. У такому випадку вам не доведеться турбуватися про форму і довжини нігтів, схоронності малюнка і так далі. Та й до того ж з бездоганним манікюром ви точно будете на висоті.

Третє правило. Якщо нарощуєте нігті або відрощувати свої, то намагайтеся, щоб літній манікюр був не дуже довгим, особливо, якщо збираєтеся на курорт або плануєте зайнятися активним відпочинком. Пляжний волейбол і походи в гори зовсім не сприяють схоронності манікюру.З цієї причини слід обмежитися нігтьової пластиною, яка лише трохи виступає за подушечку пальця.

Четверте правило. Форма нігтя повинна бути максимально близька до природної. Так як вже не актуальні загострені довгі кігтики, тепер в моді трохи квадратні або мигдалеподібні нігті.

П'яте правило.Колір нігтів в літній час повинен бути яскравим. Гарні насичено-жовті, помаранчеві, малинові, фіолетові, навіть чорні, простіше кажучи річний манікюр дозволяє все.

Але, деякі особливості теж є, про них нижче.

Градієнт- це нове віяння в літньому манікюрі, яке полягає у застосуванні різноманітних відтінків кольору для кожного нігтя. Приміром, великий палець-червоний, вказівний - кармінний, і таким ось чином ви доходите до світло-рожевого мізинця.

Зелений і його відтінки теж дуже актуальні. Смарагдовий, темно-зелений оливковий, колір молодого листя, всі ці кольори є хітом літнього сезону.

Французький річний манікюр можна робити не дотримуючись класики, наприклад, темний кінчик,а підстава світле. Можна носити навіть чорно-білі нігті.

Крім того можна фарбувати нігті на руках і ногах різними кольорами. При цьому вітається контраст і чим сильніше він, тим більш модний ваш образ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити