Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Нігті

Манікюр на воді

Манікюр на воді - це дуже цікаве і оригінальне виконання манікюру, який творить чудеса з нігтиками наших представниць жіночої статі, навіть нехай вони будуть самими непривабливими. Цей спосіб створення манікюру може бути для вас чимось новим, тому як не всі сучасні модниці начулися про нього.Але якщо ви все ж ризикнете і скористаєтеся ним, то ваші очікування перевершать найсміливіші. Ваш манікюр на воді буде справді чудовий, розкішний, акуратний і красивий, він буде відрізняти вас своєю оригінальністю та неповторністю.

Вам може здатися, що такий спосіб нанесення манікюру досить складний у виконанні.Насправді виконати манікюр на воді можна навіть у домашніх умовах. Не маючи певних професійних навичок, ви зможете вивести хитромудрий узор на своїх нігтях, який буде дуже гарний. А для цього потрібно запастися деякими матеріалами та інструментами, про які і піде зараз мова.

По-перше,вам будуть потрібні кілька лаків різних кольорів, які повинні неодмінно гармонійно поєднуватися між собою. Ви можете змішати кілька відтінків, бажано не менше чотирьох.

Манікюр на воді за часом процес не дуже тривалий, на який вам знадобиться всього півгодини, адже може бути вам і не доведеться його переробляти,тому як отриманий результат вас може влаштувати і з першого разу.

Отже, приступаємо до процесу. Вам слід підготувати широку скляний посуд, в якій добре переглядати краплі води, декілька відтінків рідкого лаку для нігтів або фарби нейл-арт. Потім слід нанести лак з основним фоновим кольором на нігті і дати йому висохнути. Для того,щоб не вимазати лаком шкіру рук навколо нігтів або легко його звідти прибрати, змастіть її жирним кремом, уникаючи безпосереднього попадання на ніготь. У прозору ємність слід налити холодну воду (в дуже холодної або гарячої води лак згортається, тому стежте за температурою води) і накапати фарбу в воду,в якій ви будете розводити фарби для манікюру. Щоб запобігти хімічні реакції, слід дотримуватися важливе правило: лаки повинні бути однієї фірми. У центрі поміщається фарба з домінуючим відтінком в нашому малюнку, а решта краплі розподіляємо по її краях. За допомогою голки або зубочистки малюємо і виписуємо різні вензелі,використовуючи приготовлену гаму кольорів. При цьому не слід занадто довго розводити фарбу, тому як після закінчення 1 хвилини вона може покритися плівкою. Потім занурюємо нігтик в отриману краплю. Витягуючи ніготь, за допомогою зубочистки звільніть край нігтя від тягнеться фарби. Наступний етап - видалення фарби з шкіри по краю нігтя.І поки не висох остаточно ваш мармуровий візерунок, ви зможете прикрасити його або блискітками, або стразами. І на завершення - покрийте отриманий малюнок прозорим лаком-закріплювачем.

Манікюр на воді готовий! Тепер ви сміливо можете дивувати і зачаровувати своїми елегантними та прекрасними ручками!

Додати коментар


Захисний код
Оновити