Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Масаж стоп

Масаж стоп - приємна процедура. Ще в давні часи люди застосовували масаж стоп з метою усунення багатьох недуг, а так само профілактики їх виникнення. Крім того масаж стоп добре знімає м'язову і нервову напругу.

Як відомо, стопа є єдиним перпендикуляром в тілі. Саме в ній перетинається простору безліч енергетичних потоків. Варто відзначити і те, що підошви ніг - це єдине, що стикається із землею. А по землі, проходить маса ліній з позитивною, а так само негативною енергією. Стопи є саме тією частиною тіла, яка забезпечує нам опору і дозволяє переміщатися, а з цієї причини їх слід зміцнювати і систематично піклуватися про них, роблячи масаж стоп.У Стародавньому Китаї масаж стоп був пов'язаний з філософією. Вважали, що здоров'я людини представлено гармонією чотирьох стихій, а саме води, вітру, землі, вогню. Коли виникає захворювання, то рівновага в тілі порушується і відновити його можна тільки за допомогою впливу на конкретні ділянки стопи. Підошва ноги є екраном здоров'я, принаймні в це вірили стародавні китайці. Вони вважали, що за допомогою палички, яка виготовлена з дерева тика і масел можна успішно впливати на органи, а так само боротися з їх різними захворюваннями і успішно усувати болю. Наприклад, масування конкретних зон, які передбачає масаж стоп, позбавить від головного болю, запаморочення, а інших від закрепів, астми і так далі. Слід сказати і про те, що в підошві людини розташовується маса рецепторів. Надаючи дію на них, ви впливаєте на орган, який безпосередньо пов'язаний з даними рецептором, покращуючи кровообіг. Крім того є зони, які відповідають за потік лімфи.

За винятком лікування, масаж стоп благотворно впливає на емоційний стан, оскільки знімає стрес і добре підвищує настрій. Стародавні мудреці були впевнені в тому, що масажуючи стопи відбувається відновлення гармонії не тільки всередині організму, але і відбувається посилення зв'язку між тобою і навколишнім світом. А ще цей вид масажу допомагає відновити природні сили людини, підвищує імунітет. 

Навіть медики, які скептично ставляться до даної філософії, згодні з тим, що даний масаж стоп дуже благотворно позначається на здоров'ї. Особливо він корисний для тих, хто веде активний спосіб життя, ходить в тісній, незручного взуття на високому каблуці.

Зробити масаж стоп можна самостійно, але буде істотно приємніше, якщо це зробить фахівець або хоча б хтось із близьких людей. Прийоми, які застосовують при масажі стоп прості, а тому, якщо робити все правильно, то навіть лоскотно не буде. Всі прийоми виконують легким надавлюємо або відтягаємо, вони не повинні викликати болі або розтягування суглобів. Масаж стопи входить до загальний масаж ніг, але в принципі, його можна робити окремо. Перед проведенням сеансу ноги потрібно вимити і витерти насухо.

У разі, якщо у вас пітніють ноги, то потрібно присипати їх тальком. Якщо не потіють, то можна застосувати масажне масло, так процедура стане ще корисніше і приємніше.

Додати коментар


Захисний код
Оновити