Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Принцип і техніка проведення хиромассажа

В даний час існує безліч методик впливу на організм людини з терапевтичною метою. Одним з поширених методик з вираженим терапевтичним ефектом є хіромассаж. Часто його називають іспанським, оскільки вважається, що вперше даний метод почали застосовувати саме в Іспанії приблизно сотню років тому. Однак за збереженими історичними документами, техніка хиромассажа йде в більш глибоке минуле Китай, Давню Грецію, Індію. У даній статті ми розповімо вам про те, в чому полягає принцип і техніка хиромассажа.Принцип хиромассажа - застосування не тільки долонь, а й різноманітних ділянок рук. Саме це об'єднує прийоми проведення хиромассажа один з одним в самих різних країнах.

Техніка даного масажу практикує застосування не тільки долонь, а й пальців, передпліч, ліктів, долонній, тильній поверхні зап'ястя, ребро долоні. Кваліфікований масажист, що добре володіє технікою комбінування впливу на пацієнта різними ділянками рук, робить так, що тіло пацієнта перебуває в стані ультрачутлива до дотиків. Оскільки людина не встигає «звикнути» до рухів фахівця, виявляється максимальний терапевтичний ефект завдяки постійно мінливих інтенсивності, площі і властивості впливу на тіло людини.

Робота високопрофесійного масажиста привертає до себе увагу. Іноді руху фахівця можна порівняти з магічними пасами могутнього чарівника, який виконує відомий лише йому магічний ритуал. В деякі моменти в ньому можна побачити скульптора, який трепетно, але при цьому впевнено працює над створенням чергової скульптури. В результаті обидва порівняння в повній мірі дають характеристику роботі хіромассажіста. Сеанс даного масажу здатний перетворити людину.

Сеанси хиромассажа спрямовані на вирішення найрізноманітніших завдань. При загальному масажі переслідується мета підвищення енергетики і тонусу організму. Крім того це може бути терапевтичний вплив на якісь конкретні ділянки тіла для відновлення повноцінного обміну речовин в цій ділянці (місцевий масаж). Ефект нормалізації обмінних процесів досягають за рахунок поліпшення кровопостачання тканин, поліпшення відтоку лімфи, а ще повного видалення продуктів життєдіяльності клітин, поліпшенню капілярного кровообігу. Всі зазначені фактори покращують функціонування органів, допомагають видаляти продукти розпаду з клітин, а ще покращують кисневий обмін. 

Прийоми хиромассажа застосовують з метою підвищення еластичності зв'язок, а так само м'язів тіла, тому як саме хіромассаж здатний швидко знімати спазми і усуває їх наслідки у вигляді застійних явищ або болів. Зняття спазмів сприяє ефективному застосуванню інтенсивного масажу або якихось інших методів лікування, як наприклад інфузійна терапія. Завдяки зазначеним властивостям, хіромассаж успішно застосовують у лікуванні проблем опорно-рухового апарату, запально-дегенеративних змін, варикозу і багатьох інших захворювань.

Хіромасаж робить благотворний вплив і на шкірний покрив людини. Зникають не просто дерматологічні проблеми, підвищується еластичність, пружність, пропадають судинні зірочки, коригується овал обличчя, зменшуються зморшки. Крім того, помітний ефект ліфтингу на ділянках з в'ялою шкірою. Ефект оздоровлення та омолодження шкіри добре проявляється вже після кількох сеансів.

Шкірний покрив насичений великою кількістю рецепторів (спеціалізовані нервові закінчення). Кожен рецептор по-своєму реагує на вплив. Фахівці хиромассажа успішно застосовують цю особливість рецепторів для здійснення впливу на нервову систему і навіть психіку людини. Сеанс хиромассажа забезпечує загальну релаксацію організму, але може і навпаки підвищити активність. Даний ефект успішно застосовують для боротьби з наслідками стресу, для усунення хронічної втоми, при різноманітних неврозах і навіть депресіях.

Перед тим, як вирушати на сеанс хиромассажа, слід попередньо проконсультуватися з хорошим лікарем. Так як хіромассаж має свої протипоказання, наприклад, при різних пухлинах він заборонений.

Додати коментар


Захисний код
Оновити