Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Масаж за допомогою медичних банок

За допомогою масажу медичними банками можна вилікувати багато захворювань. Даний масаж ще називають вакуумним, оскільки під час постановки банки на шкіру, всередині формується вакуум і кровообіг істотно поліпшується. Особливо на тій ділянці шкірного покриву, який знаходиться під банкою.

Здійснювати даний масаж можна і в домашніх умовах, тільки навряд чи його можна виконати самостійно. Тому вам доведеться знайти собі помічника. Загалом дана процедура нескладна і доступна абсолютно кожному. Але існує ряд протипоказань, про які ми обов'язково розповімо в даній статті.Сприятливий вплив банкового масажу

Досвідчені фахівці стверджують, що даний масаж надає рефлекторний, термохімічне, а так само вакуумне вплив на тканини організму людини, лікуючи його від безлічі недуг. При впливі баночного масажу відбувається поліпшення кровообігу, а ще поліпшується периферична циркуляція лімфи, дихання шкірного покриву. Тонус м'язів значно підвищується, легко відходить мокротиння у разі бронхіту, пневмонії, а ще в рази посилюються захисні сили.

Масаж сприяє зменшенню набряків тканини, прискорює лімфоотток від внутрішніх органів, знімає запальні процеси. У результаті досліджень було визначено, що застосування даного масажу сприяє продукуванню біологічно активних речовин, а саме ензимів. Вони добре стимулюють обмінні, а так само відновні процеси і виводять токсини, що накопичилися з організму людини.

Баночний масаж в боротьбі з целюлітом

Давно помічено, що баночний масаж допомагає позбавити від целюліту і прибрати відкладення жиру в області сідниць і стегон. Вакуум здатний руйнувати патологічні жирові капсули. Саме з цієї причини масаж із застосуванням банок визначають як антицелюлітний лімфодренажний масаж. В даний час він користується підвищеним попитом, застосовують його і вдома, і в косметологічних салонах.

Під час здійснення банкового антицелюлітного масажу вакуум робить благотворний вплив на рецептори шкірного покриву, при цьому активуються обмінні процеси, підвищується температура тіла, починає розщеплюватися підшкірна жирова тканина, активно виділяється піт і сіль, шкірні процеси приходять у норму. У результаті знижується вага, зменшується обсяг жирових відкладень, зменшується «апельсинова кірка», а що найголовніше, організм оздоровлюється. Але, сама процедура далеко не приємна, оскільки даний масаж викликає больові відчуття і почервоніння, але боятися не варто, все швидко пройде, залишаючи позитивний ефект, тому доведеться терпіти.

Баночний масаж в домашніх умовах

Для проведення масажу вам будуть потрібні вакуумні банки і жирний або спеціалізований антицелюлітний крем. Спочатку добре розігрійте тіло за допомогою звичайного масажу і нанесіть на шкіру масло або заздалегідь підготовлений крем. Після опустіть на шкіру стислу масажну банку, а потім плавно розтисніть її. Ви зможете побачити, як у неї всмоктується шкірний покрив. Але шкіра не повинна втягуватися в банку більше ніж на півтора сантиметра, сам процес можна регулювати силою стиснення.

Як тільки встановить пару банок, можна приступати до масажу. Проводьте по черзі банками кілька безперервних рухів за годинниковою і проти годинникової стрілки. Вся процедура триває приблизно 10-15 хвилин. Після зніміть банки, нанесіть на шкіру живильний або антицелюлітний крем. У разі якщо відчуваєте втому, то трохи відпочиньте. Процедуру можна виконувати протягом місяця не частіше, ніж раз на день

Додати коментар


Захисний код
Оновити