Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Розслабляючий масаж

Масаж розслабляючого дії допомагає у боротьбі зі стресом. Започаткований вчасно розслабляючий масаж дозволяє зупинити руйнування організму, зняти тривогу і напругу, надати емоційних і фізичних сил, що, безсумнівно, буде незаперечною допомогою у вирішенні проблем. Здатний розслабляючий масаж зняти результат дії стресових ситуацій, надає жвавості, і відновлює емоційний фон. Розслабляючий масаж допомагає досягти гармонії, сяючою радості, здоров'я, що не непомічене оточуючими. Розслабляючий масаж впливає на вегетативні вузли, допомагає зміцнити функцію відновлюють сил організму. Бажано проводити масаж близько 40 хвилин, і включати в нього вплив на м'язи і шкіру спини, шиї, сідниць, ліктьових і плечових суглобів, попереку, грудей, живота, і т.д.Розслабляючий масаж можна позначити мовою тіла. Згідно з науковими дослідженнями, фізичний вплив на тіло здатне привести до фізичних і психологічних поліпшень. При розслабляючому масажі організмом виробляються гормони радості і щастя. Під час зіткнення з тілом весь організм розслабляється.

При розслабляючому масажі може глибоко змінитися психічний і фізичний стан здоров'я. Регулярність в застосуванні розслабляючого масажу принесе оздоровчий ефект. Наприклад, рухлива дитина міцніше і швидше засне, якщо її батьки зроблять йому розслабляючий масаж. Зараз можна навчитися методу масажу в спеціальних центрах, це зробить можливим допомагати своїм рідним.

Правильно проведений розслабляючий масаж зніме стресову напругу і усуне небезпеку захворювань, які з'являються в результаті довгого стресу. Розслабляючий масаж допомагає розслабитися відволіктися, позбутися від болю, нормалізує процеси шлунково-кишкового тракту, налагоджує креветок і лимфоток, дозволяє організму швидше виводити продукти життєдіяльності клітин.

При проведенні розслабляючого масажу використовуються різні методики і техніки виконання.

Кожен метод в розслабляючому масажі призначений для певної мети. Якщо злегка тиснути і плавно рухатися, роблячи масаж, це, безсумнівно, розслабить людини. Якщо збільшити швидкість і силу натиснення, це призведе до посиленого притоку крові і лімфи. Кров у свою чергу буде насичувати клітини киснем. Якщо застосувати натискання долонями це, безсумнівно, підніме тонус м'язи і дозволить швидше вивести токсичні частинки. У процесі можна позбутися зайвого жиру і поліпшити лімфообіг.

Легкі погладжування тіла здатні зняти біль. При боротьбі з целюлітом цей прийом є основним. Що стосується швидких і інтенсивних поплескувань ребром долоні, це, природно, призведе до стимуляції масажованого ділянки.

У масажі шіатцу цей прийом допомагає визначити лінії і крапки. Існуючий затор в меридіанах можна прибрати, роблячи масаж за спеціальними точкам. Використання пальців, ніг, кулаків притаманне азіатській школі масажу.

Розслабляючий масаж вібраційного характеру також має релаксуючим властивостями.

Якщо ви збираєтеся навчитися робити китайська розслабляючий масаж, вам потрібно довідатися про енергетичні меридіани, на які потрібно буде виробляти вплив з метою вивільнення енергії.

Що стосується тайського розслабляючого масажу, при його проведенні не обов'язково знімати одяг. Час проведення близько 2 годин, напруга і стрес йдуть, організм набуває нові сили.

У лікуванні захворювань практикується масаж шиацу. Не дивлячись на те, що батьківщина шиацу - Китай, його успішно практикують в Японії. Важливий фактор при правильному проведенні розслабляючого масажу, це регулювання дихання, і натискання на необхідні точки. По дії розслабляючий масаж зміцнює організм. До-ін - масаж, який робиться самостійно, виник з методу шіатцу.

Для каліфорнійського розслабляючого масажу характерні видовжені руху, з використанням ароматичних масел, які втираються в шкірний покрив. За короткий період, людина настільки розслабляється, що його хилить на сон.

Додати коментар


Захисний код
Оновити