Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Масаж медовий

Медовий масаж запозичений з Тибету. В основі масажу медового лежить вчення про вплив певних речовин що у меді на шкірний покрив тіла. Також в нього входять прийоми з інших різновидів масажу. Є, по суті, різновидом рефлексотерапії, поєднання ефекту від застосування меду та масажу.

Досягається збільшення циркуляції крові в шкірних клітинах м'язових волокнах, краща подача речовин до органів і тканин. Взаємодіючи з шкірою мед виділяє корисні речовини, прискорює виведення токсинів з організму. Медовий масаж використовують з метою очищення ліфи і шкіри.Масаж медовий поєднує в собі лікувальний ефект меду та масажу одночасно. Допомагає зберегти форму в хорошому стані не дивлячись на стреси, проблеми, втому. Масаж медовий допомагає знайти сили фізичні й емоційні. В результаті застосування медового масажу шкіра стає схожою на шовк, набуває пружність, підвищується тонус усього організму.

При використанні масажу медового можна швидко очистити шкіру від непотрібних речовин, шлаків, токсинів, а також використовується в боротьбі з целюлітом.

З самого початку медового масажу шкіра набуває пружні, еластичні властивості, починає розсмоктуватися підшкірний жир.

Масаж медовий допомагає досягти помітних поліпшень у боротьбі із зайвою вагою, хороших результатів у намаганні покращити зовнішність і фігуру. Вчені говорять, що медовий масаж швидко піднімає тонус м'язів, помітно покращує циркуляцію крові, і обмін речовин організму. В результаті медового масажу м'язи та шкіра отримують належне харчування киснем та іншими речовинами, виводяться продукти життєдіяльності клітин, зникають ущільнення. Шкіра починає набувати еластичність, пішов в'яле стан, целюлітні горби.

Що необхідно для медового масажу

Мед краще використовувати натуральний з квіток липи, можна і інші види, але без зайвих добавок і цукру.

Разом з медом ефективні ароматичні масла, наприклад грейпфрутовий, лимонні, мандаринові, апельсинові, масло евкаліпта, ялівця, лаванди.

Масажний склад: 1 ч. ложка меду на 5 крапель масла. При масажі сідничних м'язів і стегон краще взяти 2 ч. ложки меду на 5 крапель масел.

Суміш меду і масел робиться перед початком медового масажу. У разі поєднання ароматних масел, їх потрібно змішати в першу чергу, потім вже додати мед і гарненько перемішати.

Існує три етапи масажу медового:

1) Пілінг. Потрібен щоб прибрати відмерлий шар шкіри. На даному етапі пори шкіри розширюються, йде підготовка до отримання корисних частинок меду.

2) Нанесення меду. Мед обережно наноситися на пацієнт ділянку, і масаж проводиться до тих пір поки мед не стане липнути до рук. У цей момент шкіра очищається від токсинів і шлаків, які виводяться з глибоких шарів тканин, руйнуються целюлітні ущільнення, шкірний покрив вирівнюється. Слід проводити процедури обережно, не поспішаючи, щоб досягти релаксуючого ефекту. Якщо організму розслаблений повністю, лікувальні речовини добре і швидко взаємодіють зі шкірою та тканинами, поліпшується загальний ефект.

3) Вакуумні процедури при масажі медовому. Впливає на поверхню шкіри і підшкірні тканини. Такий спосіб з'явився ще в давнину. Батьківщиною вважається Китай. У той час використовувалися товсті скляні банки. У процесі процедури частину шкіри всмоктується в банку, в результаті чого виникає механічний, лимфодренажний та теплової ефекти.

У результаті саме таких послідовних етапів відбувається руйнування целюлітних утворень, жиру, поліпшується протягом лімфи, і швидкість виведення зайвих речовин і токсинів. Масаж медовий надає тривалий оздоровчу дію на шкіру і весь організм.

Додати коментар


Захисний код
Оновити