Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Дитячий масаж

Серед інших видів масажу практично не має списку протипоказань дитячий масаж. Як виняток можна відзначити підвищену температуру, запалення, або важких хворобах, при забороні масажу дитячим лікарем. Будь-яка мама знає, що її дитині доставляє крайнє задоволення звичайне погладжування і розтирання. Усміхнене обличчя улюбленого чада, радісні вигуки можуть додати позитиву на весь наступний день. До того ж розглядаючи дитячий масаж як засіб профілактики і лікування дитини, поліпшення його фізичного і психічного стану, можна сказати, що дитячий масаж не має ціни.Найчастіше дитячим називають масаж, застосовуваний до немовлятам до 1 року. У той же час користь буде, якщо його застосовувати і в наступні роки життя дитини. Більш того він допоможе закласти основу здорового майбутнього і повноцінного розвитку. Це особливо актуально з огляду на те, що діти народжуються практично завжди з певним набором захворювань. Навіть якщо батькам пощастило мати практично повністю здорової дитини немає сенсу відкидати дитячий масаж, який є чудовим засобом профілактики, розвитку рухової функції, хороший засіб контакту мами чи тата і їх дитини. Коли ж дитина хвора, то масаж стає просто необхідним.

 

Дитячий масаж на початку розвитку дитини

У будь-якого немовляти відразу після пологів настає сильний стрес, який трапляється від різкої зміни і різниці навколишнього середовища. У даному випадку дитячий масаж здатний зняти стрес, і відновити психічне здоров'я малюка. Для медиків добре відомо, що дитячий масаж, який застосовується до недоношеної дитини, допомагає швидше зміцніти, набрати вагу. Оптимальний період, з якого можна починати дитячий масаж - 5-6-тижневий вік, але перед цим обов'язкова консультація у дитячого лікаря.

Звичайний дитячий масаж за способом виконання схожий на «дорослий». Також присутні заходи щодо поглаживанию, разминанию, вібрації, розтирання. Зрозуміло, що з дитиною потрібно бути набагато м'якше при виконанні прийомів. Батьки можуть подивитися, як правильно робити дитячий масаж у доктора і проводити його будинку, що, безсумнівно, поліпшить ефект, адже дитячий масаж проводить мама або тато. У деяких випадках рекомендується, щоб дитячий масаж робив саме лікар, приблизно до трьох місяців, тому, що тільки він зможе вчасно простежити зміни в стані дитини. Іноді потрібно здійснювати дитячий масаж під керівництвом невропатолога, у випадку якщо у дитини спостерігаються відхилення в роботі нервової системи. Якщо ваша дитина володіє прекрасним здоров'ям, не відкидайте дитячий масаж, він служить чудовим засобом для профілактики хвороб як фізичних, так і нервово-психологічних.

Дитячий масаж як метод оздоровлення

Будь-яке дитяче захворювання, в тому числі застуда, кашель змушує батьків переживати. У такому віці медикаменти можуть погано відбитися на розвиненому і слабкому організмі малюка. Але застосовуючи дитячий масаж можна не тільки уникнути захворювання, але і вилікувати його. А в деяких випадках патологію здатні вилікувати тільки лише гімнастичні вправи і дитячий масаж. У таких випадках насамперед потрібно скористатися медичною допомогою і визначити діагноз.

Дитячий масаж виявиться дієвим засобом, якщо у вашої дитини кривошия, клишоногість, плоскостопість. Якщо патологію залишити на самоплив, то це призведе до порушень в роботі хребта кістково-суглобової системи. Дитячий масаж добре бореться з кишковими коліками, перенапруги м'язів і гипотонусом. Крім цього, причинами швидкого перевтоми м'язової системи бувають недуги, що не простежуються на ранньому етапі життя дитини (до 6 міс.). Звичайний дитячий масаж здатний запобігти відхилення у стані здоров'я.

Деякі мами і тата переживають, коли існує небезпека поява грижі у їхньої дитини. Інші батьки вважають, що все може вирішитися природним чином, саме по собі. Варто, однак, врахувати, що оперативне або медикаментозне втручання частіше погано позначається на здоров'ї організму малюка. На противагу іншим методам, дитячий масаж в сукупності з гімнастикою є надійним засобом для лікування від грижі, у віці до 1 року. Якщо ж затягнути - може виникнути необхідність операції.

Додати коментар


Захисний код
Оновити