Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Масаж

Комірний масаж

Комірний масаж є не тільки приємним, але і корисним. Безліч сучасних людей, а особливо офісні працівники, водії і всі ті люди, робота яких безпосередньо пов'язана з тривалим сидінням у незручній позі, часто скаржаться на болі в передпліччях, мігрені, головні болі, сонливість, втома, а так само нервозність. Причин, які викликають перераховані недуги існує безліч, але в більшості випадків, подібні симптоми провокують застійні явища в шийному відділі, затурканість м'язів, защемлення хребців, дефіцит припливу крові до голови, відкладення солей, а так само порушення функціонування сполучних тканин.

Японський масаж

Японський масаж «Шиатсу» перекладається як «тиск пальцями», shi-палець, atsu - тиск. Саме цей японський точковий масаж, користується найбільшою актуальністю.

Шиацу зародився в минулому столітті, тому дана практика вже перевірена досвідом безлічі людей. Можна сміливо сказати, що він є своєрідним варіантом масажу амма. Даний японський масаж є традиційним масажем, який вже багато століть застосовується у східній медицині.

Масаж стоп

Масаж стоп - приємна процедура. Ще в давні часи люди застосовували масаж стоп з метою усунення багатьох недуг, а так само профілактики їх виникнення. Крім того масаж стоп добре знімає м'язову і нервову напругу.

Як відомо, стопа є єдиним перпендикуляром в тілі. Саме в ній перетинається простору безліч енергетичних потоків. Варто відзначити і те, що підошви ніг - це єдине, що стикається із землею. А по землі, проходить маса ліній з позитивною, а так само негативною енергією. Стопи є саме тією частиною тіла, яка забезпечує нам опору і дозволяє переміщатися, а з цієї причини їх слід зміцнювати і систематично піклуватися про них, роблячи масаж стоп.

Принцип і техніка проведення хиромассажа

В даний час існує безліч методик впливу на організм людини з терапевтичною метою. Одним з поширених методик з вираженим терапевтичним ефектом є хіромассаж. Часто його називають іспанським, оскільки вважається, що вперше даний метод почали застосовувати саме в Іспанії приблизно сотню років тому. Однак за збереженими історичними документами, техніка хиромассажа йде в більш глибоке минуле Китай, Давню Грецію, Індію. У даній статті ми розповімо вам про те, в чому полягає принцип і техніка хиромассажа.

Масаж ніг для релаксації і оздоровлення організму

Масаж ніг допомагає не просто зняти втому, а й піднімає тонус м'язів всього тіла. Крім цього, масаж ніг для релаксації і оздоровлення організму людини приносить задоволення. На наших ногах розташовується простору безліч зон і точок, вплив на які впливає на стан внутрішніх органів, зміцнює їх, коригує обмін речовин і зберігає молодість всього тіла.

Масаж за допомогою медичних банок

За допомогою масажу медичними банками можна вилікувати багато захворювань. Даний масаж ще називають вакуумним, оскільки під час постановки банки на шкіру, всередині формується вакуум і кровообіг істотно поліпшується. Особливо на тій ділянці шкірного покриву, який знаходиться під банкою.

Здійснювати даний масаж можна і в домашніх умовах, тільки навряд чи його можна виконати самостійно. Тому вам доведеться знайти собі помічника. Загалом дана процедура нескладна і доступна абсолютно кожному. Але існує ряд протипоказань, про які ми обов'язково розповімо в даній статті.

Точковий масаж

Точковий масаж відомий з незапам'ятних часів. Коли відбувався розвиток людства, люди відзначали, яким чином діє організм людина і помічали, що є нитка взаємодії людини і природи. Люди давнину вважали, що сили природи підтримують життя всього людства. Організм людини вважався невід'ємною частиною природи, а не окремої субстанцією. Була поширена думка, що при захворюванні окремої частини організму хвороба переноситися до всіх його органам, і відповідно змінює функціональний стан всіх систем через хворобу всього лише однієї системи.

Масаж голови

Застосовується масаж голови для додання бадьорості всьому організму, сприяє росту волосся, покращує стан шкіри голови.

Зазвичай при головних болях, людина інтуїтивно тягнеться масажувати віскі, потирає перенісся, розминає шию. З давніх часів наші прабатьки користувалися прийомами масажу голови, щоб позбутися від втоми і головного болю. Отже, розглянемо принцип дії, і позитивний ефект від застосування масажу голови.

Розслабляючий масаж

Масаж розслабляючого дії допомагає у боротьбі зі стресом. Започаткований вчасно розслабляючий масаж дозволяє зупинити руйнування організму, зняти тривогу і напругу, надати емоційних і фізичних сил, що, безсумнівно, буде незаперечною допомогою у вирішенні проблем. Здатний розслабляючий масаж зняти результат дії стресових ситуацій, надає жвавості, і відновлює емоційний фон. Розслабляючий масаж допомагає досягти гармонії, сяючою радості, здоров'я, що не непомічене оточуючими. Розслабляючий масаж впливає на вегетативні вузли, допомагає зміцнити функцію відновлюють сил організму. Бажано проводити масаж близько 40 хвилин, і включати в нього вплив на м'язи і шкіру спини, шиї, сідниць, ліктьових і плечових суглобів, попереку, грудей, живота, і т.д.

Масаж медовий

Медовий масаж запозичений з Тибету. В основі масажу медового лежить вчення про вплив певних речовин що у меді на шкірний покрив тіла. Також в нього входять прийоми з інших різновидів масажу. Є, по суті, різновидом рефлексотерапії, поєднання ефекту від застосування меду та масажу.

Досягається збільшення циркуляції крові в шкірних клітинах м'язових волокнах, краща подача речовин до органів і тканин. Взаємодіючи з шкірою мед виділяє корисні речовини, прискорює виведення токсинів з організму. Медовий масаж використовують з метою очищення ліфи і шкіри.