Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Косметика

Відбілюючий крем

Здоровий і особливо сяючий колір обличчя - це найважливіші якості краси. Іноді темні плями на тілі, посилена пігментація або веснянки служать перешкодою на вашому шляху красивої шкіри. Такі перешкоди втім, подолати можна. Комплексний підхід, що поєднує домашній догляд, а також салонні процедури, дасть вам хороший результат. Якщо застосовувати підібраний для вашого обличчя відбілюючий крем це і є однією з основних етапом програм по боротьбі з нерівними кольорами шкіри і пігментацією. До того як надумаєте почати самостійне застосування відбілюючих кремів для вашого обличчя, косметологи наполягають на зверненнях за консультаціями до фахівців.

Цілком можливі варіанти, що викликана гіперпігментація може в підсумку виявитися симптомом вашого серйозного захворювання органів всередині. У такому випадку Вам необхідно, в першу чергу займатися лікуванням саме цього захворювання, інакше ефект від відбілюючого крему не дасть вам бажаних результатів і в підсумку виявиться порожньою витратою ваших грошових коштів.

Якщо Ви вирішили вибрати відбілюючий крем, то в першу чергу не варто довіряти рекламним оголошенням різним компаніям-виробникам. Уважно вивчіть список вхідних компонентів продукту, які входять до складу крему на етикетці. Основні компоненти, які відповідають за ваше відбілювання шкіри це гідрохініни. Концентрація його як за правило не повинна перевищувати 2%. Якщо буде на те потреба, то косметолог-дерматолог може вибивати вам крем з великим вмістом гідрохініна. Також до його складу має входити і арбутин (міститься в деяких рослинах), вітамін «С» у вигляді аскорбінової кислоти, коевие кислоти (вони зменшують меланін вироблення), азелаїнова кислота. Коевая кислота в деяких випадках викликають алергію, з цього до того як Ви виберіть крем, це варто врахувати. Серед складових інгредієнтів за часту бувають і рослини з властивостями вибілювання. Найчастіше це деревій, мучниця, петрушка, огірок, лимон, солодка.

В основному використовувати відбілюючі креми можна восени або в період зими, коли промені сонця не настільки активні. На попередньо очищену поверхню вашої шкіри наносите крем ввечері і залишайте на ніч. Користуйтеся кремом для відбілювання тільки вночі. Якщо ви вирішите використовувати крем днем, то у вас може утворитися пігментація. Також в момент використання крему використовуйте сонцезахисні засоби, їх варто наносити вдень до того як ви вийшли на вулицю. Фактор сонячного захисту повинен складати близько 25. Також краще буде, якщо тональні крему або пудра, якою ви теж користуєтеся, мали сонячний фільтр захисту з найбільш максимальним індексом. А ось влітку і навесні, коли промені більш активні, відбілюючий крем для обличчя застосовувати не можна.


Незважаючи на високі вимоги до якостей вироблених кремів, деякі виробники відверто і чесно попереджають про те, що якщо ви використовуєте тільки один крем, то цього може для вас виявитися недостатньо, особливо якщо потрібно вирішити проблему нерівного кольору вашого обличчя або проблему пігментації. У більшості випадків рекомендують цілих комплексних підхід: домашній догляд і поєднання професійних процедур в салонах. Вдома крім відбілюючого крему рекомендується застосовувати і інші засоби, що доповнюють і підтримують дії один одного: тонік, молоко, сироватка. У салоні для вирішення проблем, рекомендують робити маски, пілінги і інші процедури відбілювання.

Креми для відбілювання багато компаній пропонують як «професійна косметика». Головною особливістю цього засобу є використання її в косметиці для процедур відбілювання в салонах краси, а щоб підтримати результат компанії пропонують додаткові препарати для використання вдома. Хороші відбілюючі властивості мають креми компаній: Christina, Academie, Institute Esthederm, Sothys, Decleor, Danne, Lacrima, Holy Land. Найчастіше продукцію цих фірм придбати можна в салонах або спеціальних магазинах великих міст.

Відбілюючий крем також можна придбати і в аптеці. Хороші креми виробляють компанії: (Франція) Lairac, (Швейцарія) Cellcosmet, (Іспанія) Nature Bisse, (Франція) Gernetic. Серед Російських виробників це Кора і Мірра-Люкс, що позиціонують свої продукції як аптечні, вони також пропонують креми для обличчя з ефектом відбілювання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити