Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Фейсбілдінг або зарядка для особи

Фейсбілдінг або зарядка для обличчя - відносно нове протягом у догляді за власним зовнішнім виглядом. В цьому випадку всі зусилля спрямовані на особу, бо воно частенько видає справжній вік жінки.

Точка прикладання зусиль позначена навіть у самій назві «фейсбілдінг». У перекладі з англійської - «побудова особи».

Це комплекс спеціальних вправ,які допоможуть м'язам особи відновити пружність, прибрати зайві жирові відкладення і відвисання шкіри. Перевага комплексу фейсбілдінга в тому, що його елементарно можна робити в домашніх умовах. Тут не потрібні шикарні спортзали, громіздкі тренажери і дорогі салони краси. Найважче - знайти в собі сили,почати тренування і повірити в кінцевий результат.

 

Що найбільше не подобатися жінці на своєму обличчі? Це зморшки (особливо в куточках очей і на лобі), повіки з ознаками набряків, обвислі щоки, подвійне підборіддя. Основна причина такого безстороннього вигляду - втрата м'язового тонусу з віком і зайві жирові підшкірні відкладення.Висновок очевидний - прибираємо жир і відновлюємо м'язовий тонус. На словах все просто, а як буде відбуватися процес насправді?

Запропонований нижче комплекс вправ фейсбілдінга варто робити регулярно. Залежно від занедбаності ситуації і вашої наполегливості перші результати можна побачити через 4-6 тижнів,а повне перетворення особи може настати через 2-3 місяці. Для деяких це занадто довгий термін, однак ефект стабільний, не застосовуються сумнівні косметичні засоби, ви не лягаєте під ніж хірурга і не накладаєте на обличчя тонни гриму. Сміятися і посміхатися не варто, бо тільки в міру навантажена м'яз зберігає еластичність,а треновані артерії несуть необхідний запас кисню тканинам шкіри обличчя.

Ми пропонуємо вам окремі вправи фейсбілдінга для вирішення певної проблеми. Однак це не означає, що впертися потрібно тільки в 1-2 вправи, бо тренувати краще все м'язи обличчя, приділяючи трохи більшу увагу злободенним моментам.Всі вправи потрібно виконувати із зусиллям, напружуючи відповідні групи м'язів. Перед початком і в кінці занять фейсбілдингом потрібно зробити масаж, вийде щось типу розминки.

Для пружності щік сильно посміхніться, розтягнувши куточки губ. При цьому вказівними пальцями обох рук натисніть на місця утворення зморшок.

Щоб зміцнити м'язи навколо рота, відкрийте рот. Одночасно з цим підійміть куточки рота вгору великими пальцями (вийде щось типу широкої посмішки клоуна).У такому положенні поставте вказівні пальці близько очниць і спробуйте закрити рот. Затримайтеся трохи в такому положенні.

Відновити пружність губ допоможе їх щільне змикання. Складки, що при цьому з'являються, просто притискаються пальцями.

Зморшки на лобі допоможе розгладити наступну вправу,яке диктує фейсбілдінг: покладіть по 4 пальця на лоб, а безіменні - на брови. Надаючи безіменними пальцями помірний тиск, спробуйте підняти брови і одночасно вказівні і великі пальці повинні стягнути шкіру вперед.Фейсбілдінг або зарядка для обличчя проти гусячих лапок робиться так: середні пальці ставляться на зовнішні краї очних западин, очі закриваються. Пальці повинні злегка натискати, однак не сильно, щоб відчувати природні м'язові скорочення.

Щоб прибрати подвійне підборіддя, фейсбілдінг рекомендує наступне. Поставте під нього два кулака,впріться і, долаючи зусилля куркулів, спробуйте відкрити рот.

Потренувати м'язи шиї допоможе посилене відтягування нижній губи вниз (без допомоги рук). Намагайтеся, щоб здалися нижні зуби. При цьому добре працюють м'язи шиї.

Всі наведені вправи фейсбілдінга робляться спочатку по 5-6 секунд 5 разів.З часом доведіть кількість повторень до 15-20.

Додати коментар


Захисний код
Оновити