Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Пілінг ТСА

Пілінг ТСА - це варіант хімічного пілінгу, де основним діючим елементом є трихлоруксусная кислота. В доповненні до неї можуть бути використані ще 5 кислот (ретинова, аскорбінова, молочна, лимонна і саліцилова). Такий комплекс певним чином наноситься на шкіру,відлущить і видаляючи верхні відмерлі клітини і виробляючи чистку середніх шарів шкіри.

Перевагою цього виду пілінгу ТСА в тому, що трихлороцтової пілінг можна застосовувати без усякої попередньої підготовки шкіри.

Також він допомагає позбутися від пігментних плям в області декольте, на шиї, на обличчі і руках.Процедура прибирає невеликі горбки і рубці на шкірі або робить грубі рубці менш помітними.

 

Зазвичай тільки лише після того, як був переступлять межу в тридцять років, жінки починають ставитися до своєї шкіри упереджено і помічають деякі прояви наступаючого в'янення шкіри. Старість не радість, як кажуть у приказці.Проте зневірятися не варто, важливо тепер ретельно доглядати за своєю шкірою. Якщо у вас з'явилися перші зморшки, то подумайте про таку процедуру як пілінг. Така процедура допоможе усунути і настільки неприємну проблему, як вугрової висип, яка з'являється у дівчат і більш молодшого віку. Звичайно,в будь-якому випадку вам не стане перешкодою звернення за консультацією до кваліфікованого фахівця, який зможе визначити, причину появи перших зморшок - вікову або мімічну. Після визначення причин появи перших ознак в'янення вашої шкіри, фахівці визначать заходи їх припинення,які потрібно буде зробити саме у вашому випадку.

Пілінг ТСА в даний час зазнав деяких змін. Для проведення даної процедури сучасні косметологи використовують стабілізований розчин трихлороцтової кислоти в двох концентраціях - 15% і 30%. Таким чином, косметолог не може допустити технічну помилку,тим самим провівши більш якісну процедуру й захистивши пацієнта від можливих ускладнень при глибокого чищення шкіри.

Існують декілька видів пілінгу ТСА: поверхневий, середній і глибокий. При такому вигляді пілінгу кислота додається поступово і поетапно, в результаті чого відбувається поступове її проникнення на необхідну глибину. Поверхневий пілінг ТСА на відміну від середнього та глибокого не торкається шар живих клітин,тим самим дозволяє уникнути багатьох ускладнень. Суть же середнього і глибокого пілінгу ТСА зводиться до проведення декількох етапів поверхневого пілінгу з використанням більш концентрованого розчину трихлороцтової кислоти. Але все залежить від того ефекту, якого прагне досягти пацієнт.Якщо проводити пілінг ТСА кілька разів з перервами від тижня до семи днів, то ваша шкіра буде більш світлою, підтягнутою, з вирівняним рельєфом і звуженими порами. Такий інтервал потрібен для того, щоб дати шкірі відновитися, тим самим, уникнувши множинних ускладнень.Кислота при такому підході починає взаємодіяти з більш глибокими шарами шкіри, тим самим викликаючи білизну. Нові клітини починають ділитися і посилено рости, що призводить до вирівнювання рельєфу шкіри та придбання красивого відтінку особи.

Після проведення процедури пілінгу ТСА відбуваються не тільки зовнішні зміни шкіри,а й внутрішні структурні - відбувається зменшення рогового шару шкіри обличчя і активізація процесу кровообігу. Ці процеси супроводжуються збільшенням синтезу колагену і еластину, що підвищує пружність шкіри. Якщо ж мета пацієнта просто позбутися від пігментних плям на обличчі, то буде достатньо провести всього одну процедуру.В основному ж пілінг ТСА показаний 1-2 рази на рік, а більш процедур косметолог може призначити тільки у виняткових випадках.

Для того, щоб уникнути множинних ускладнень, вам необхідно звернутися до досвідченого косметолога, який призначить вам поверхневий, а якщо у вас є глибокі зморшки або шрами, то середній або глибокий пілінг.Суть процесу така, що на обличчя наносять ідеально рівний шар трихлороцтової кислоти і залишають її до появи легкого почервоніння шкіри обличчя, а потім видаляють. Якщо мета процедури позбутися шраму або глибоких зморшок, то кислоту не видаляють з шкіри обличчя до появи ознак білизни або фрост-ефекту (ефекту інею).При середньому і глибокому пілінгу вас супроводжуватиме печіння шкіри обличчя, яке цілком терпиме, але його інтенсивність безпосередньо залежить від глибини впливу пілінгу.

Що стосується реабілітаційного періоду, то він триває близько 14 днів, протягом яких спостерігається набряк і почервоніння шкіри обличчя,інтенсивність яких може наростати протягом двох діб. Ваше обличчя буде нагадувати обгоріле на сонці. Пізніше ви зможете спостерігати появу на обличчі плівки, згодом превращающуюся в корочку. У цей період ви обов'язково повинні перебувати вдома і дотримуватися ті рекомендації, які вам дали фахівці косметологічного центру.В цьому ж центрі ви зможете купити відновлювальні косметичні засоби, які ви будете використовувати під час реабілітаційного періоду. Ви повинні пам'ятати головне правило, якщо зважилися на цю процедуру: обов'язково проводити пілінг ТСА в косметологічному центрі.

Пілінг ТСА має ряд протипоказань, які вам необхідно знати. Во-перше, не рекомендується робити таку процедуру під час вагітності та лактації. По-друге, наявність будь-якої алергії на компоненти пілінгу, ранок на шкірі, висипу, саден, герпетичних проявів, запальних захворюваннях і інших захворюваннях шкіри обличчя, а також сонячних опіків повністю виключає проведення процедури.

Додати коментар


Захисний код
Оновити