Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Жовтий пілінг

Жовтий пілінг або так званий ретиноєвий пілінг в основному показаний при наявності на шкірі гиперпигментаций і різних змін шкіри, які з'являються у людини з віком. Ретиноєвий пілінг є як правило складовою частиною будь-якої комплексної програми, спрямованої на омолодження шкіри обличчя.Після процедури жовтого пілінгу відбувається помітне вирівнювання тону особи. Але поряд з цим, також можна спостерігати помітну підтяжку шкіри, зникнення дрібних і розгладження середніх зморшок. Ретиноевая кислота сприятливо діє на шкіру, так як має ряд корисних властивостей: відлущування ороговілих клітин, відбілювання шкіри,зменшення кількості атипових клітин, нормалізація кровопостачання шкіри.

 

Жовтий пілінг має ще одну важливу перевагу, яка відрізняє його від багатьох інших видів пілінгів, - безболісність. Після такої процедури вам не доведеться тривалий час знаходитися в клініці і проходити тривалий реабілітаційний курс.

Для того,щоб пройти процедуру ретиноєвої жовтого пілінгу зовсім не обов'язково якось по-особливому підготовляти шкіру. Просто-напросто, слід нанести масу жовтого кольору (тому ретиноєвий пілінг і отримав таку назву) на період від семи до дванадцяти годин, а потім ретельно змити його водою.Протягом такого тривалого здавалося б періоду ваші відчуття залишаються без змін. Після закінчення 4-х або в деяких випадках 5-х діб, почнеться лущення шкіри. Воно триватиме протягом наступних трьох днів, шкіра при цьому буде лущитися великими лусочками. Після проходження процедури жовтого пілінгу,вашу шкіру необхідно буде посилено захистити від впливу зовнішніх факторів за допомогою професійних косметичних засобів, які зможуть забезпечити швидке відновлення шкіри і посилити ефект від ретиноєвої пілінгу.

Жовтий пілінг показаний особам з наступними проблемами шкіри: акне I ступеня тяжкості, гіперкератоз, фолікулярний гіперкератоз,кератоми іхтіоз в'янення шкіри різної етіології починаючи з 30-35 років, гіперпігментація. Поряд з цим, ретиноєвий пілінг протипоказаний при індивідуальній непереносимості інгредієнтів складу, вагітності і лактації, різних порушеннях цілісності шкірного покриву і активних запальних процесах шкіри, герпесі в активну фазі,ниркової недостатності, прийомі ретиноидов.

Ефект від жовтого пілінгу достатньо помітний. Після такої процедури відбувається не тільки омолодження шкіри і розгладження дрібних зморшок, але і вирівнювання більш глибоких зморшок, усунення гіперпігментації шкіри і розгладження рубців та розтяжок, звуження пор і зменшення кількості камедонів (чорних крапок).Щоб домогтися більшого ефекту від такої процедури як жовтий пілінг, може бути недостатньо пройти її одноразово. Повторіть таку процедуру ще два рази, тільки не забувайте зробити між кожною з них перерву в 1 місяць.

Додати коментар


Захисний код
Оновити