Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Саліциловий пілінг

Саліциловий пілінг - це стандартна процедура хімічного пілінгу, де основним діючим засобом є всім добре знайома нам саліцилова кислота. Він відноситься до поверхневих процедурам, що не зачіпають глибокі шари шкірного покриву. Можна назвати його щадним, бо ймовірність отримання травм шкіри практично нульова.При необхідності цей саліциловий пілінг можна поєднувати з іншими процедурами. Рекомендовано проводити не більше 3-х сеансів на рік з максимальною кількістю в 10 процедур у кожному. Кількість процедур визначає фахівець відповідно до досягнутого на кожному етапі результатом.

Родзинкою саліцилового пілінгу є можливість застосовувати кислоту як у вигляді розчину, так і у вигляді крему. Пасту можна використовувати в місцях з більш грубою шкірою (наприклад, коліна, долоні, лікті і т.д.). У місцях з більш ніжною шкірою (наприклад, особа або область декольте) застосовується розчин. Незалежно від застосовуваної форми,процедура гарантує поліпшення кольору і стану шкіри, вирівнювання роботи сальних залоз, стимулює регенерацію шкірного покриву і вирівнювання його структури.

 

Саліциловий пілінг призначають при:

1) високому рівні пігментації шкіри;

2) себореї, а також акне I і II ступеня;

3) фотостарінні і віковому старінні шкіри;

4) наявності вогнищ запалення,рубців, почервоніння і інших наслідків лікування вугрового висипу.

При всіх перевагах, які має саліциловий пілінг, варто пам'ятати про наступні протипоказання:

1) вагітність і грудне вигодовування (не залежно від віку дитини);

2) наявність ран, виразок та інших порушень цілісності шкіри;

3) запальні процеси шкірних покривів і герпес;

4) сильні сонячні опіки;

5) алергічні реакції на саліцилову кислоту.

Саліциловий пілінг має чотири основних етапи:

1. Підготовчий.

2. Основною.

3. Завершальний.

4. Постпроцедурний.

Завдання підготовчого етапу - попередня очистка та підготовка шкіри перш ніж почнеться пілінг. На шкіру наноситься предпілінговой молочко, яке виконує дві основні функції. Перша - очистка шкіри від забруднення, в тому числі і від засобів макіяжу.Друга - розм'якшення верхніх шарів шкіри, що забезпечує велику сприйнятливість до основного чинному засобу - 30% -ному розчину саліцилової кислоти. Далі наноситься спеціальний знежирювальний розчин з антисептичним. Задача розчину - мінімізувати негативні наслідки процедури.Основний етап саліцилового пілінгу - починається з нанесення розчину або пасти на обрану область. Спеціаліст пильно стежить за реакцією шкірного покриву, яка не повинна перевищувати вид легкого почервоніння. У пацієнта може з'явитися відчуття дуже легкого печіння шкіри або пощипування. Якщо больові відчуття сильні, а шкіра стає червоною,то засіб максимально швидко видаляють, а шкіру промивають. Значить у пацієнта алергія на кислоту, що робить для нього дану процедуру недоступною. У разі нормальної реакції склад видаляється після певного проміжку часу, що визначається індивідуально для кожного пацієнта.На завершальному етапі саліциловий пілінг пропонує нанести на оброблену поверхню алое-гель. Він допоможе захистити роздратовану шкіру від деяких негативних зовнішніх впливів, а також допоможе регенерації шкірного покриву. Пацінт може спостерігати відлущування шкіри протягом тижня після процедури,а також поява характерних червоних плям на обробленій ділянці, які повинні зникнути за кілька днів.

Постпроцедурний етап саліцилового пілінгу - найважливіший, бо навіть найвдаліший пілінг можна звести нанівець, порушуючи деякі правила після процедури. Щоб цього не сталося, необхідно 7-10 днів дотримуватися наступних правил:

1.Оберігати шкіру від прямих сонячних променів. Найкраще не виходити на яскраве сонце або ж надягати одяг і наносити на шкіру сильний захисний крем.

2. Систематично застосовувати зволожуючі креми.

3. Не відвідувати солярії, лазні або сауни. У душі відмовитися від активного протирання шкіри грубими щітками або мочалками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити