Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Кораловий пілінг

Кораловий пілінг - це серединний механічний пілінг, який допомагає добре почистити вашу шкіру. За назвою неважко здогадатися, що основна діюча речовина - коралова крихта, що видобувається з природних мешканців моря. Крім цього буде використано похідні рідкісних рослин Південної Америки і солі Мертвого моря. Цей факт дозволяє стверджувати, що в процедурі використовується тільки природні рослинні і мінеральні компоненти.

Склад елементів коралового пілінгу дозволяє вирішувати дві дуже важливі завдання. Перше - забезпечує м'яку чистку і шліфування шкіри.

Друге - живить шкіру важливими елементами для її нормальної життєдіяльності (протеїнами, вітамінами,мікроелементами і т.д.). Таке підживлення допомагає шкірі швидко відновитися і придбати чудовий зовнішній вигляд, тим більше, що екстракти рідкісних рослин спеціально включені до складу завдяки своєму биостимулирующими ефекту.

 

Кораловий пілінг має ряд важливих переваг перед своїми побратимами. Якщо говорити загалом,то ми отримуємо максимальний результат при мінімальному впливі на шкіру. Говорячи докладніше, то маємо наступне:

1. Кораловий пілінг можна призначати навіть при наявності у пацієнта чутливої ​​шкіри. В цьому випадку зводиться нанівець ризик отримати травми шкіри при жорстких видах дермабразии.

2. Кораловий пілінг призначають,якщо не можна зробити хімічний пілінг через наявність шкірних алергічних реакцій.

3. Для процедури коралового пілінгу не вимагається тривала попередня підготовка. Крім цього і постпілінговий період зведений до мінімуму часу і вимог по заходам обережності.

Показання для проведення такої процедури як кораловий пілінг наступні:1) чистка обличчя, поліпшення його кольору;

2) рубцеві освіти і розтяжки шкіри;

3) купероз і судинні порушення;

4) негативні наслідки хімічного і лазерного пілінгу;

5) гіперпегментація в результаті сонячних опіків і процесів, пов'язаних зі старінням шкіри;

6) втрата тонусу м'язів обличчя, яке привело до зморшок і в'ялості шкіри.

Кораловий пілінг підходить і в якості звичайної микродермабразии з метою очистити пори, поліпшити колір обличчя, вирівняти рельєф шкіри. Після проведення пілінгу шкіра починає дихати,виглядає свіжою і більш рівною, стає м'якою і бархатистою на дотик.

Схематично процедура відбувається таким чином: дуже дрібні частинки коралів працюють як абразивний матеріал і дбайливо відлущує мертві клітини шкірного покриву. Такий вплив можна назвати мікродермабразією.Після цього в справу вступають суміші на основі рослинних компонентів і солей. Їх задача - пом'якшити та зволожити шкірний покрив, захистити від попадання мікробів, зміцнити стінки кровоносних судин і нейтралізувати підшкірні мікрокрововиливи після процедури.Завдяки такій турботі колір обличчя у пацієнта дуже скоро прийме природний приємний колір і швидко проходять запалення.

Спеціаліст по пилингу сам підбере рецепт суміші, орієнтуючись на нюанси шкіри пацієнта і задачу процедури. Крім цього підбирається час і глибина впливу на шкірний покрив. Підбір цих трьох основних характеристик процесу вимагає досконального знання процесу. Зазвичай для отримання повного ефекту буде потрібно курс з 4-х процедур, що проводяться 2-4 рази на місяць з періодичністю в 1-2 тижні.

Після проведення коралового пілінгу варто дотримуватися певних запобіжних заходів:1) заборонено самостійно видаляти ділянки мертвої шкіри після проеденних процедури;

2) заборонено протягом двох тижнів після процедури засмагати, довго перебувати на відкритому сонці і відвідувати солярій;

3) протягом тижня не можна ходити в баню, сауну, приймати гарячу ванну, загалом піддавати шкіру обличчя високотемпературних впливів;4) протягом дня користуватися засобами зволоження з UV-фільтрами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити