Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Гліколевий пілінг

Гліколевий пілінг - один з варіантів ефективного хімічного пілінгу. В даному випадку основним активним компонентом є оксіуксусная (або гликолевая) кислота. Вона належить до групи гідроксідних кислот, за якими помічено властивість якісного відлущування ороговілих клітин шкірного покриву,приведення в норма процесу кератинізації і пігментації. Цей вид пілінгу можна віднести до глибоких. Попутно спостерігається розгладження зморшок, зникнення пегментних плям, невеликих рубців та інших видимих ​​дефектів шкірного покриву.

 

З нашої точки зору варто трохи розповісти про гликолевой кислоті, яку використовують, роблячи гліколевий пілінг.Будучи типовим представником фруктових кислот, її можна зустріти практично у всіх продуктах. У найбільшій кількості її можна отримати з цукрової тростини. Кислоту можна зустріти в складі багатьох косметологічних засобів.

Гліколевий пілінг, як і всі хімічні його побратими, робиться в спеціальному салоні.Обов'язковою умовою є висока кваліфікація фахівця, бо він повинен правильно визначити концентрацію кислоти в залежності від розв'язуваної задачі. Перевищення концентрації може привести до легких хімічних опіків, що неприпустимо. Гліколевий пілінг краще виконувати восени або взимку, коли сонячна активність мінімальна. Справа в тому,що підвищена концентрація сонячних променів може привести до утворення пігментних плям, що накладає свій відбиток на застосування захисних заходів. Шкіра після процедури повинна деякий час оберігатися від сонячних променів, тому при виході на яскраве сонце вам доведеться користуватися сильним захисним кремом зі ступенем захисту не менш «50 +».Роблячи гліколевий пілінг, спочатку косметолог зобов'язаний спробувати розчин з малою кількістю кислоти на наявність алергічної реакції. Належність до фруктових кислот робить ймовірність алергії на гликолевую кислоту досить високою. Переконавшись у відсутності алергічних реакцій, косметолог підбирає концентрацію розчину.Потім розчин наноситься на шкірний покрив на чітко розрахований час.

Гліколевий пілінг не приносить больових відчуттів, лише спостерігається невелике почервоніння шкіри і людина відчуває злегка помітне печіння. Все це триває лише до наступного дня. Залежно від цілей пілінгу фахівець призначає до 10 сеансів (мінімальна кількість - 4) з періодом приблизно в 12 днів.В деяких випадках розрив між процедурами гликолевого пілінгу може досягати одного місяця. У ці періоди пацієнт за призначенням косметолога користується спеціальними засобами для підтримки отриманого ефекту.
В результаті повного курсу процедур спостерігається нормалізація роботи сальних залоз, що допомагає побороти постакне і вугровий висип.
Очевидний і омолоджуючий ефект, що виявляється в гладкості та еластичності шкіри. Він настає за рахунок декількох факторів:
- Кислота абсорбує воду, за рахунок чого відновлюється зволоження шкірного покриву. Особливо важливо це для людей старшого віку, у яких з роками нестача зволоження стає очевидною проблемою;
-посилюється синтез важливих для шкіри елементів (еластину, гликозамингликанов і т.д.);
- Поліпшується мікроциркуляція крові, що дозволяє доносити до шкірних покривів більше поживних речовин.
Орієнтуючись на позитивні перетворення, з легкістю можна сформулювати показання для гликолевого пілінгу:
1. Вугрової висип і процеси,є її наслідок.
2. Вади рельєфу шкіри.
3. Зайва пігментація шкірного покриву, в тому числі і під дією сонячних променів.
4. Видалення наслідків невдалих пластичних операцій. Процедура застосовується також як складова частина післяопераційної відновної терапії.
5. Проблеми шкіри, пов'язані із змінами з віком.
Гліколевий пілінг протипоказаний вагітним жінкам. Його не можна практикувати людям з ранами і гострими герпетическими висипаннями на обличчі, алергічними реакціями на гликолевую кислоту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити