Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Чому болять губи

Якщо ваші губи болять, безумовно вони потребують допомоги. Але для початку, розглянемо причини виникнення больових відчуттів в області губ. Вони можуть бути різними. Можливо, болять губи внаслідок інфекційного захворювання, що супроводжується високою температурою тіла. Губи можуть хворіти від сильного холоду або від надлишку сонячного опромінення.Крім хворобливих відчуттів в області губ може з'явитися свербіж, висип або бульбашки. Виникає так звана лихоманка на губах.

 

Герпес на губах

Герпес з'являється зазвичай в куточках губ, супроводжується відчуттям пересихання шкіри, печінням і неприємним свербінням. В початковій стадії спостерігається біль під час ворушіння губ і при розмові.Від вживання гострої, кислої або солоної їжі губи болять ще більше. Це захворювання виникає з причини браку деяких вітамінів і мікроелементів в організмі людини, а також внаслідок ослаблення імунної системи.

Механічна травма

Губи можуть хворіти через удар.Залежно від сили удару механічна травма може бути легкою або важчій, що супроводжується сильним больовим синдромом, набряком, микротрещинами і ранками в області губ.

Поріз або укус губ

Такого роду травми зустрічаються найчастіше на внутрішній стороні губ. Особливо страждають від порізів і укусів губ маленькі діти,які часто падають і в момент падіння розсікають губки або прикушують їх зсередини. Така ж неприємність може трапитися і з дорослими людьми. Крім того, прикусити губу можна під час прийому їжі і паралельного розмови. Поріз або укус губ супроводжується больовим синдромом, іноді губи можуть сильно распухнуть і, природно, вони болять.

Мода на прикрашання губ

Останнім часом молоді люди, слідуючи модним тенденціям, часто прикрашають свої губи різними кардинальними методами, серед яких найпопулярнішими є татуаж і пірсинг. Такі процедури самі по собі дуже болючі, а при непрофесійному підході можуть бути ще й дуже небезпечними для здоров'я губ.Під час процедури пірсингу роблять проколи в області губ, ці місця схильні до небезпеки проникнення інфекції, появи гнійних процесів. Татуаж також є дуже болючою процедурою, не завжди безпечної для здоров'я.

Мороз

Багато людей скаржаться на виникнення неприємних відчуттів в області губ під час сильних морозів і поривчастого вітру. Такі погодні умови часто призводять до пересихання губ і виникненню тріщин, що пояснює чому болять губи. Слід захистити свої губи, вирушаючи на повітря в холодну пору року,змастити їх жирним кремом або гігієнічною помадою.

Простудні захворювання

Під час простудних і вірусних захворювань, що супроводжуються підвищеною температурою тіла, губи схильні пересихання. В результаті можуть з'явитися тріщинки, іноді кровоточать.

Онкологічні захворювання губ

Злоякісні пухлини активно руйнують тканини губ,на пізніх стадіях больовий сидром в області губ багаторазово зростає.

Додати коментар


Захисний код
Оновити