Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Фарба для вій

Фарба для вій допоможе виправити недоліки природної краси. Для того щоб бути красивою і підкорювати оточуючих своїм приголомшливим зовнішнім виглядом, практично будь-якій дівчині потрібно докласти чимало зусиль. Важливим елементом жіночої краси, якому досить часто не приділяється належна увага, є вії.Ця частина очі відповідає за виразність жіночого погляду, тому дуже важливо підтримувати здоров'я і красу вій, забезпечуючи їм регулярний і правильний догляд. На сьогоднішній день число дівчат, для більшої виразності свого погляду застосовують фарбу для вій, постійно збільшується. Світловолосі і руді дівчата, як правило, забарвлюють вії частіше темноволосих. Однак щоденне використання туші набридає багатьом дівчатам. В такому випадку альтернативою туші може стати фарба для вій.

 

Вибираючи потрібний засіб, завжди слід звертати увагу на його якість, щоб не виникло неприємних наслідків застосування - наприклад, алергії.

Фарбування вій,виконане за всіма правилами, - результативна процедура. Не важливо, фарбуєте вії ви вдома або в салоні, головна умова - щоб його проводив професіонал. Якщо у вас немає таких навичок, не ризикуйте ставити на собі експерименти - нехай вашими віями займеться фахівець. Він підбере відповідний вам відтінок відмінної якості (як правило,перевіреного досвідом), і ви можете не переживати про зовнішній вигляд і здоров'я ваших вій після процедури фарбування. Спостерігаючи за роботою професіонала, ви зможете оцінити, чи під силу вам самостійно впоратися з фарбуванням вій.

Після фарбування вії виглядають гущі і темніше, що надає їм виразності. Вибираючи колір фарби для вій,краще відштовхуватися від натуральних відтінків (тобто близьких до вашого рідного кольору), а й неординарні уподобання теж вітаються. Тільки пам'ятайте, що фарба не змивається близько місяця.

Процедура фарбування вій вимагає зовсім не багато часу - хвилин 15. А в результаті у вас з'явиться додатковий час (на цілий місяць!), Яке зазвичай витрачалося на щоденне прокрашивание війок тушшю.

Перш ніж фарбувати вії в перший раз, обов'язково необхідно перевірити свій організм на чутливість до алергічних реакцій.Для цього трохи фарби потрібно нанести на руку в області згину в лікті. Якщо протягом доби алергія не проявилась, то можна проводити фарбування вій.

Технологія фарбування вій така. Для початку потрібно міцно зімкнути повіки (щоб уникнути попадання фарби в очі). Потім шкіра навколо очей змащується будь-яким жирним кремом,а на шкіру під нижніми віями кладеться ватяний диск. Тепер можна приступати до фарбування. Фарба для вій наноситься на вії верхнього і нижнього століття обох очей на 10 хвилин (при цьому очі обов'язково повинні бути закриті). Після закінчення відведеного часу фарбу потрібно прибрати сухим ватним тампоном, тільки потім змити її водою.Ні в якому разі не можна використовувати фарбу з аніліновими барвниками - це дуже шкідливі речовини. Бажано уникати попадання фарби в очі - будь-яка фарба викличе печіння. Якщо це сталося, слід ретельно промити очі проточною водою.

При фарбуванні вій можуть виникнути побічні ефекти, до яких ви будете готові,якщо будете знати про них.

Приміром, може з'явитися вже згадувана алергічна реакція, коли організм не переносить один або декілька входять до складу фарби компонентів. Тому перед проведенням фарбування вій не слід нехтувати тестуванням на алергію.Внаслідок неакуратне (непрофесійного) проведення процедури фарбування вій може виникнути подразнення шкірних покривів. Як вже зазначалося, очі при фарбуванні вій відкривати не можна ні в якому разі. Якщо ж фарба для вій все ж потрапила в очі або на шкіру і викликала печіння,промийте уражені ділянки великою кількістю проточної води.

Застосування неякісної або простроченої фарби для вій може призвести до хімічних опіків. Використовуйте тільки якісну фарбу, призначену для вій, фарбу же для волосся, наприклад, в такому випадку категорично не можна застосовувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити