Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж для квадратного обличчя

Макіяж для квадратного обличчя допоможе згладити форму обличчя, надати їй жіночності. Навіть якщо природа створила ваше тіло і обличчя не зовсім ідеальними, то макіяж для квадратного обличчя допоможе вам. Правильна підібраний одяг зможе легко приховати недоліки фігури, а за допомогою грамотного макіяжу можна намалювати на обличчі все, що завгодно. Дуже часто дівчата і жінки орієнтуються на зірок вітчизняного і зарубіжного шоу-бізнесу, намагаються їх наслідувати у всьому. Однак не варто вважати їх вінцем творіння, так як багато хто з них створили свою красу своїми руками, як за допомогою спеціальних фізичних вправ, так і за допомогою пластичної хірургії та грамотного макіяжу.

Мистецтво макіяжу покликане служити справі красот і молодості. Якщо ви є володаркою квадратного особи, але хочете зробити його більш вишуканим і м'яким, то ви можете легко звернутися до косметології. Макіяж для квадратного обличчя допоможе додати бажаний вид вашим рисам.

 

Макіяж для квадратного особи повинен враховувати такі особливості.Квадратна форма обличчя виділяється за чіткими, прямим, квадратним або прямокутним лініях чола й підборіддя. Макіяж для квадратного особи використовується саме для того, щоб пом'якшити риси обличчя, надати їм більше жіночності, чарівності. Макіяж для квадратного особи не вимагає ніяких додаткових спеціальних засобів або процедур,цілком достатньо вже наявного у вас необхідного мінімуму косметики. Макіяж для квадратного особи має такі правила: основні акценту задають саме рум'яна і тональна основа. Саме грамотне нанесення цих двох косметичних засобів і дозволить зробити ваше обличчя максимально наближеним до овальної форми,яка визнана найбільш красивою і елегантною фірмою особи за всі часи.

Макіяж для квадратного особи першим кроком ставить таке завдання - звільнити особу повністю від волосся (наприклад, зібрати в хвостик). Це допоможе реально оцінити вашу ситуацію і зрозуміти, що саме потрібно змінити.Відсутність перешкод у вигляді тіні або відсвіту волосся допоможе краще розподілити декоративну косметику, простежити за правильною розстановкою акцентів.

Макіяж для квадратного особи не потребує кардинальних змін. Якщо ви мрієте про довгастому контурі особи, то не слід відразу ж відмовлятися від звичної вам косметики і звертатися до спеціалізованої. Створення овального контура не вимагає ніяких додаткових витрат, потрібно тільки трохи вміти наносити макіяж.Для цього вам буде потрібно пудра бронзових відтінків, консилер, рум'яна і основа з різними відтінками. Якщо ви тільки збираєтеся купувати консилер, то краще вибрати той, що з кремовою текстурою, так як він набагато краще і легше наноситься, ніж звичайні основи.

Макіяж для квадратного особи починається безпосередньо з тго,щоб в уяві намалювати передбачуваний овал обличчя, це допоможе вам виділити ті області, які потрібно коригувати (це саме ті, що виходять за рамки уявного овалу). Не варто намагатися замаскувати грубі лінії чола й підборіддя, краще намагатися пом'якшити риси.Для цього необхідно скористатися більш світлою і більш темною основою під макіяж. Більше світла повинна підкреслювати виграшні місця, а темна - маскувати недоліки.

Більш темну основу слід ретельно розподілити по всім необхідним зонам, а світлу основу рекомендується наносити на область навколо очей, середні частини лоба і підборіддя,так як це візуально зробить очі яскравіше і виразніше і зверне увагу на центр особи, а не на чіткі лінії лоба і підборіддя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити