Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Кращий макіяж

Кращий макіяж покликаний позбавити особу від усіх вад. Якщо ви мрієте поліпшити вигляд ваших блакитних очей, зробити обличчя чарівнішою, то дана стаття (кращий макіяж) - для вас. Звідси ви дізнаєтеся деякі відмінні поради, для вибору найкращого макіяжу для блакитних вічко.

Ми намагаємося,щоб косметика і кращий макіяж підкреслювали особливості нашого зовнішнього вигляду. Адже у кожного з нас різний колір шкіри, різні форми обличчя, розріз і колір очей, що враховує кращий макіяж. І ми шукаємо косметику згідно з особливостями нашого виду. Зараз ви прочитаєте, як зробити якісний кращий макіяж для блакитнооких мальвін.

 

КРАЩИЙ МАКІЯЖ: ВИБИРАЄМО КАРАНДАШ

З гарним олівцем для очей можна творити дива з блакитними оченятами. З блакитними очима краще всього поєднуються чорний, коричневий або темно-сірий олівець. Його знову буде покладена для макіяжу. Головне слухайте, що кажуть вам професійні візажисти, щодня роблять кращий макіяж.Тіні краще підібрати під колір олівця. Але якщо ви все не хочете порушити це правило, то використовуйте хоча б чорну підводку.

КРАЩИЙ МАКІЯЖ: ТІНІ

Просто дайте волю фантазії, що дозволяє кращий макіяж, підбираючи колір тіней для ваших очей, розгляньте різні відтінки. Але не захоплюйтеся. Адже тіні повинні бути відповідні олівця.КРАЩИЙ МАКІЯЖ І КОЛІР ИДЕАЛА

Є деякі кольори, які 100% будуть ідеально виглядати під колір ваших очей: сріблястий, перловий, світло-рожевий і фіолетовий. що гарантує кращий макіяж.

Крижаний тон блакитних очей чудово поєднується з теплими кольорами, які ми розглядали вище. Якщо ж ви бажаєте зробити очі ще яскравіше,то використовуйте фіолетовий, світло-блакитний або сірий кольори, як радить кращий макіяж.

Якщо ви хочете виглядати оригінально, то спробуйте застосувати темні кольори. Вугільний в парі з вищепереліченими тонами буде якісно виглядати. Кращий макіяж завжди відмінно змориться з будь-яким відтінком очей. З темними тонами ваші очі будуть гламурно виглядати і зачарують абсолютно будь-кого.

Деякі фахівці, які творять кращий макіяж,радять жінкам спробувати кольору синюватого відтінку. Даний колір додасть вашим очам ще більшої виразності. Якщо ж ви виберете синій колір, то тут з'являється безмежну кількість відтінків. Можна поєднувати темно-блакитні кольори з чорними відтінками, це додасть погляду більше драматизму.

КРАЩИЙ МАКІЯЖ І ТУШЬ

Чорна або коричнева туш -ось ідеал для блакитних очей. Пам'ятайте, що туш повинна бути в тон підводці і кольором тіней для повік, про що попереджає кращий макіяж.

Якщо ви хочете в будні дні не накладати великий макіяж, то просто підведіть очі тушшю.

Додати коментар


Захисний код
Оновити