Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж стрілки

Макіяж стрілки повертається! З п'ятдесятих років двадцятого століття всі дівчата і жінки, які хотіли виглядати красиво і модно, в своєму макіяжі очей стали використовувати такий прийом як стрілки. В даний час віяння моди повернули цей цікавий і чітко позначає лінію очей прийом. Макіяж стрілки в стилі п'ятдесятих років двадцятого століття знову стає актуальним, проте є невелике, але суттєва відмінність в доповненні до цього типу макіяжу. Це макіяж губ. Він тепер відрізняється від ретро-стилю минулого століття тільки лише кольором. Якщо раніше модниці доповнювали свій макіяж червоними губами,то сьогодні колір губ повинен бути переважно блідо-рожевим.

 

Звідки ж йдуть витоки цього вражаючого прийому макіяжу? Ще в стародавньому світі жінки намагалися якомога краще і привабливіше виглядати. Якщо згадати зображення жінок Стародавнього Єгипту, то відразу спливають у пам'яті зображення їхніх очей, а потім вже весь лик. Це відбувається тому,що всі єгиптянки використовували для виділення і акцентування своїх очей чорні стрілки, які були жирно наведені і в більшості випадків збільшували розріз і ширину очей. Цьому є пояснення. У Стародавньому Єгипті дуже популярним було поклоніння кішкам як божеству,безліч фресок в пірамідах і руїнах палаців фараонів є тому підтвердженням. Для жителів Стародавнього Єгипту всі представники сімейства котячих були священні, тому багато жінок (та й не тільки жінки) прагнули надати своєму вигляду якомога більшу схожість з цими граціозними тваринами.Для цього вони використовували малахітові грифелі.

У п'ятдесятих роках модниці того часу мабуть інтуїтивно відчули переваги чіткого виразного погляду, чаруючого і гіпнотизуючого чоловіків. З цього моменту макіяж стрілки став найбільш популярним серед модниць. В даний час цей тип макіяжу стрілки дуже актуальне,існує безліч варіантів стрілок, безліч косметичних засобів, за допомогою яких їх можна зобразити на своєму обличчі. Це і чітко проведені широкі лінії, і розтушовані стрілки, і безлічі інших варіантів. Цей прийом використовують візажисти для створення безлічі образів, наприклад таких, як образ жінки-кішки,арабської дівчини та інших, де головний акцент макіяжу - це очі.

На відміну від давньоєгипетських жінок, сучасним модницям доступно безліч косметичних засобів різних фірм і брендів, для того щоб створити за допомогою стрілок свій неповторний образ. До цих засобів відносяться різні рідкі підводки для очей, контурні олівці, стрілки також можна підвести за допомогою тіней для очей.Ось кілька рекомендацій, як нанести макіяж стрілки, щоб він виглядав ідеально. У першу чергу вам потрібно замаскувати за допомогою консілера різні дефекти і синці під очима, якщо такі є. Потім нанесіть на всю поверхню століття до самих брів тіні, які будуть основою, і ретельно розтушуйте їх.Наступним етапом буде нанесення більш темного і яскравого відтінку тіней на верхню повіку. За допомогою кисті для тіней або аплікатора постарайтеся гарненько розтушувати тіні у напрямку до зовнішнього куточка брови. Це послужить вам орієнтиром при проведенні стрілки. Підкресліть лінію брови, завдавши під неї тіні ніжного і природного відтінку.Тепер переходимо до безпосередньо нанесенню стрілок. Якщо ви вже маєте якийсь досвід в нанесенні стрілок, то скористайтеся підведенням для очей. Лінії будуть в цьому випадку дуже чіткими.

Намагайтеся провести стрілку одним штрихом. Якщо ж з першого разу не вийшло, потрібно дуже швидко поки не висохла підводка стерти невдалу лінію.Лінію слід проводити від куточка ока до зовнішнього куточка якомога ближче до вій. Кінець стрілки має «дивитися» трохи вгору на середину скроні і повинен бути гострим і тонше, ніж решта лінія. Нижню повіку обведіть основним (темним) кольором тіней, акуратно з'єднавши зі стрілкою та розтушувавши. Завершіть макіяж стрілки,нафарбувавши вії (бажано виділити зовнішню третю частину лінії вій, щоб ще більше підкреслити лінію стрілок), нанесіть небагато рум'ян, проведіть чіткий контур губ.

Подивіться в дзеркало, ви побачите привабливу, гарну, чарівну з чарівним поглядом жінку. Невже це ви, та сама, а не Мерилін Монро?

Додати коментар


Захисний код
Оновити