Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж Барбі

Макіяж Барбі - милий і наївний. Пропонуємо вам зануритися в недалеке і райдужне дитинство. Згадайте, які красиві і яскраві ляльки стояли на наших полицях, коли ми були маленькими. Однак найулюбленішими завжди для маленької дівчинки залишаються ляльки Барбі. Лялька Барбі є уособленням краси, юності, натуральності, яскравості і гламуру.Кожна дівчина просто мріє виглядати також яскраво і красиво, як лялька Барбі. Для цього не потрібно бігти в салон краси або клініку пластичної хірургії, а просто сісти перед дзеркалом і зробити макіяж Барбі, скориставшись деякими порадами по його нанесенню.

 

Згадайте,яка колірна гамма макіяжу притаманна лялькам Барбі? Це в першу чергу рожеві тіні для вік і рожевий блиск або блакитно-блакитні тіні для повік і бежевий блиск для губ. Запорукою успіху в нанесенні цього типу макіяжу стає ідеальний тон особи. Макіяж Барбі - це в першу чергу макіяж ляльки, яка не може плакати, втомлюватися, недосипати,її шкіра не може запалитися, і на ній не може вскочити прикрий прищ. Якщо не надати вашій шкірі рівного тону з ледь помітним засмагою, то всі ваші старання підуть нанівець. Що потрібно, для того щоб домогтися ефекту шкіри, такого як у ляльки? Вам можуть знадобитися такі косметичні засоби як легкий флюїд, розсипчаста пудра, основа, тон,компактна пудра. Для початку слід нанести основу, потім тональним засобом замаскуйте всі видимі дефекти шкіри (прищі, почервоніння та інші). Наклавши тонким шаром флюїд, закінчите макіяж шкіри обличчя нанесенням прозорого шару розсипчастої пудри. Однак протягом дня вам може знадобитися трохи освіжити макіяж,для цього ви можете скористатися компактною пудрою, яка дуже зручна тим, що має всередині футляра дзеркало.

Перейдемо до наступного етапу макіяжу - очам. Всі ви пам'ятаєте, звичайно, як виглядає макіяж очей ляльки Барбі. Для того, щоб домогтися такого ефекту, слід на лінію росту вій нанести стрілки. Потім переходимо до нанесення тіней. Ви можете вибрати для макіяжу Барбі рожеві, ніжно-блакитні, фіолетові, зелені кольори тіней.Можете скористатися тим варіантом, який ми вам пропонуємо. Отже, нанесіть на верхню частину століття рожеві тіні, потім від кордону рожевих тіней до початку росту вій накрасьте повіку ніжно-блакитними тінями. Лінія переходу повинна бути розтушувати кистю для тіней або аплікатором. Ніжно-блакитні тіні нанесіть також і на нижню повіку,при цьому постарайтеся нанести їх дуже акуратно, потім фарбуйте зовнішній куточок ока світлими перламутровими тінями або блиском. Особливу увагу приділіть віям. Вони повинні виглядати густими і довгими. Для цього рекомендуємо вибрати подовжуючий або об'ємний тип туші.

Якщо ж природа вас не наділила довгими і густими віями,можна скористатися накладними. Тільки не переборщіть з довжиною і густотою - вийде пішло. На нижньому столітті також слід профарбувати недбалим штрихом кілька війок. Також дуже чарівно виглядають вії тоновані на кінцях тушшю іншого кольору. Але не слід використовувати кольорову туш на всю довжину вій. Для того,щоб у вас вийшов ідеальний макіяж Барбі, слід наносити рум'яна на вилиці так, щоб вийшов ледве помітний, майже прозорий рожевий відтінок. А можна і зовсім відмовитися від нанесення рум'ян, головне щоб ваш колір обличчя здавався трохи засмаглим або смаглявим. Переходимо до макіяжу губ. Колір губ у Барбі повинен бути рожевим,але краще всього використовувати блиск для губ. Ваші губи повинні виглядати ніжними, красивими і спокусливими. Багато стилісти рекомендують використовувати напівпрозорий і прозорий блиск для губ. Ось і готовий чарівний макіяж Барбі.

Підіб'ємо підсумки. Щоб бути схожою на ляльку Барбі,дівчині просто необхідно виконати свій макіяж відповідно макіяжу цієї красивої ляльки. Для цього необхідно запастися наступними косметичними засобами: тональної основою, розсипчастою пудрою, компактною пудрою (щоб виглядати блискуче цілий день), подовжує або об'ємною тушшю для вій, рожевими, фіолетовими і ніжно-блакитними тінями,прозоро-рожевими рум'янами, рідким підведенням для очей або олівцем, прозорим блиском для губ. Використовуючи ці кошти і свій досвід нанесення макіяжу, будь-яка дівчина неодмінно доб'ється разючого результату, експериментуючи зі своєю зовнішністю. Ви не повинні при цьому забувати,що такий тип макіяжу передбачає відповідну зачіску і стиль одягу. Тому якщо ви вже зріла жінка, варто подумати, чи не переусердствуете ви, застосувавши цей тип макіяжу до своєї персони?

Додати коментар


Захисний код
Оновити