Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Гарний макіяж очей

Гарний макіяж очей підкреслить форму очей, зробить їх більш виразними і створить образ загадковості. Колірна палітра тіней, яку вибирає гарний макіяж очей, повинна, в першу чергу, залежатиме від кольору ваших очей, а потім вже від того, що ви збираєтеся одягнути і куди збираєтеся піти. Правильне і гармонійне поєднання відтінків,що передбачає правильний макіяж очей, дозволить зробити приголомшливий макіяж очей. Наше завдання полягає в тому, щоб розповісти як це робиться.

 

Правильний макіяж очей: як підібрати тіні:

Запам'ятайте правило, яке встановив правильний макіяж очей: дешеве, значить не дуже гарне! Як ми знаємо,дешеві тіні після нанесення дуже сильно обсипаються і, найжахливіше, стираються через невеликий проміжок часу після нанесення. Також такі тіні можуть принести і шкоду вашим очам і шкірі вік і зіпсувати гарний макіяж очей.

Багато модні журнали пропонують нам величезну кількість прикладів поєднання відтінків тіней,щоб створити чарівний погляд і гарний макіяж очей. Але не варто гнатися за глянсовими красунями! Правильне поєднання кольорів залежить від ваших індивідуальних особливостей, характеру, смаку, що допоможе зробити гарний макіяж очей.

Найкраще вибирати тіні в палітрах, в них виробники поєднують відтінки кольорів як для денного,так і для вечірнього макіяжу очей. Існує кілька видів тіней: кремові, олівець і тіні-пудра. Тіні-пудра найбільш популярні, також їх легше всього наносити, щоб швидко зробити гарний макіяж очей. А ось тіні-крем і тіні-олівець вимагають більше часу, терпіння і вправності.

Робимо гарний макіяж очей:

Перш ніж нанести тіні, потрібно протерти повіки лосьйоном, і припудрити. Виконуючи гарний макіяж очей, не слід наносити великий шар тіней, інакше буде дуже складно видалити надлишки. Ну, якщо вже так вийшло, то зайвий шар тіней приберіть за допомогою аплікатора.

Гарний макіяж очей: правила нанесення тіней на повіки:

Для початку нанесіть світлі тіні на верхню повіку, потім уздовж зовнішнього кута ока і під лінією росту вій проведіть тонку лінію, чого вимагає гарний макіяж очей. Відтінок більш темного кольору нанесіть на складку верхньої повіки і добре розтушуйте. Також не забудьте нанести туш на вії.Її потрібно наносити в декілька шарів спеціальною щіточкою для створення більш шикарного і відкритого погляду. Тільки не забувайте стежити за тим, щоб ваш гарний макіяж очей не виглядав занадто яскраво!

Додати коментар


Захисний код
Оновити