Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Весільний макіяж для брюнеток

Весільний макіяж для брюнеток цілком виконаємо і любителем візажу в домашніх умовах. Будь нареченій хочеться в цей незабутній день бути самою чарівною і чарівною. Але одне вишукане весільне плаття з цим не впорається. Необхідний «правильний» весільний макіяж для брюнеток і зачіска. Зараз поділимося з вами «хитрощами»,створюють закінчений образ.

Основою для будь-якого макіяжу, що враховує і правильний весільний макіяж для брюнеток, є чиста шкіра, на яку попередньо наноситься зволожуючий крем, а потім - тональний засіб. Після того, як тональний засіб підсохне, наноситься пудра, як передбачає і весільний макіяж для брюнеток.Головне в ефекті доброго і гармонійного макіяжу - це вибрати відповідний тон.

 

Для смаглявих карооких брюнеток підійде тон «природний загар» або «охра». Пудра не повинна відрізнятися від тонального крему. Рум'яна вибираємо коралові, персикові, темно - рожеві, щоб весільний макіяж для брюнеток виглядав естетично.

Для світло - каштанового волосся,карих очей і світлої шкіри радимо тон тонального засобу «слонова кістка». Рум'яна відтінків природні, рожеві - і весільний макіяж для брюнеток стане незайманим і витонченим.

Для зеленооких і карооких брюнеток з темно-каріемі волоссям і смаглявою шкірою підійдуть тони тонального засобу персикових відтінків. Рум'яна вибираємо кольору засмаги,що обожнює загадковий весільний макіяж для брюнеток.

При макіяжі очей необхідно грамотно підкреслити і посилити їх блиск і колір. Для цього вам буде потрібно:

Чорноволосих брюнеток з карими очима як не можна краще підкреслять «чорна» підводка і туш для вій. Тіні можуть бути від темно-коричневого до синього або золотого відтінку -весільний макіяж для брюнеток надає широкий вибір.

Всі відтінки сірого, синього, лілового і металевого підійдуть для чорних, блакитних і темно-сірих очей.

Дівчатам зі смаглявою шкірою і коричневого кольору волосся, зелених або карих очей добре підійде коричнева туш. Тіні відтінків зелені, коричневі, золотисті. Підводка за кольором повинна підходити по відтінку до тіней, чого вимагає весільний макіяж для брюнеток.

При світлій шкірі і темних очах прекрасно поєднується коричнева туш, тіні вибираємо зелених, персикових, блакитних і сірих відтінків.

Для макіяжу губ також відводиться особливе, почесне місце. Йому також приділяється особлива увага: вони не повинні бути кричущими або виділяються,як передбачає весільний макіяж для брюнеток.

Для природного і красивого макіяжу губ потрібно нанести на них трохи тонального крему, і потім - пудри. Помада наноситися на губи після обведеного контуру.

При світлій шкірі, карих очах і коричневих волоссі вибираємо помаду природного відтінку.

При смаглявою шкірі,коричневих волоссі і карих (зелених) очах вибираємо темно-рожеву, коралову, коричневу помаду, а от при темних очах бездоганно підійде рубінова, малинова, червона і яскраво-рожева помада для губ, що чудово завершить весільний макіяж для брюнеток.

Додати коментар


Захисний код
Оновити