Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Вечірній макіяж

Вечірній макіяж - елегантний, витончений і естетичний візаж. Основне призначення вечірнього макіяжу - підкреслити Вашу індивідуальність, елегантність і яскравість. Це може бути вихід у світ, романтичне побачення з коханою при свічках або весела вечірка у подруги або в колективі, коли вечірній макіяж незамінний.У будь-якому випадку Ви повинні виглядати прекрасно, гідно і стильно, що гарантує вечірній макіяж. Вечірній макіяж характерний насиченими яскравими кольорами, підкреслює виразність очей і губ при вечірньому освітленні.

 

Важливо пам'ятати, що вечірній макіяж не сам по собі повинен доповнювати і гармоніювати з Вашим образом в цілому,підкреслюючи при цьому Вашу індивідуальність, переваги зовнішності і настрій. Макіяж вечірній повинен гармоніювати з Вашим нарядом, аксесуарами і призначенням вечірки. І разом з тим, вечірній макіяж - це можливість проявити свою фантазію в повній мірі. Якщо Ви вмієте наносити вечірній макіяж, то вперед - до здійснення задуманого.Якщо ж Ви новачок в даній сфері, то рекомендуємо Вам ретельно продумати, що Ви хочете отримати в результаті, провести свого роду «репетицію» урочистого макіяжу в спокійній обстановці.

СЕКРЕТИ вечірніго макіяж

Є кілька секретів майстерності, використовуючи які можна зробити чудовий вечірній макіяж.Щодо тональної основи можна виділити:

1. Правильно підібрана тональна основа. Він повинен вирівняти колір Вашого обличчя, приховати невеликі дефекти шкіри, а також продовжити «життя» макіяжу. Правильно підберіть коригувальну основу під вечірній макіяж. Врахуйте, що якщо потрібно приховати почервоніння шкіри - підійде зеленувата коригуюча основа,якщо ж приховати жовтий відтінок шкіри - фіолетова. Тональну основу потрібно накласти крапочками, а потім розтушувати за допомогою злегка вологого спонжіком по всьому обличчю, причому правильно це робити в напрямку від центру особи до країв. Вологий спонж дозволить накласти основу рівним шаром і зробити ідеальний вечірній макіяж.

2. Для правильного підбору тональної основи бажано враховувати освітлення, яке буде на місці проходження торжества. Якщо освітлення буде яскравим, тоді зупиніться на тональної основі на тон темніше Вашого звичайного тонального крему. Якщо це буде світло свічок, то, навпаки, віддайте перевагу тону трохи світліше Вашого природного відтінку.Не забувайте, що перед нанесенням тональної основи бажано скорегувати дефекти шкіри за допомогою коригувальних засобів, які включає <вечірній макіяж.

3. Найбільш акуратно виглядає овальне обличчя, тому при нанесенні основи макіяжу спробуйте подумки намалювати овал на Вашій особі, а якщо є виступаючі частини обличчя,краще відкоригуйте їх темнішими, насиченими тонами основи, роблячи вечірній макіяж.

Додати коментар


Захисний код
Оновити