Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Професійний макіяж

Професійний макіяж рекомендує користуватися якісною косметикою. Однак не менш важливо вміти правильно користуватися нею і робити професійний макіяж. Професійний макіяж не обов'язково робити за допомогою дорогою або брендового косметики. Зовсім не важливо якій фірмі ви віддаєте перевагу.Тут також важливо лише використання різних прийомів і технік. Пропонуємо Вашій увазі декілька секретів професійного макіяжу. Спробуйте, у вас вийде виглядати надзвичайно, не витративши при цьому багато зусиль!

 

Секрети професійного макіяжу

1. Професійний макіяж і природний колір губ.Про повних і чуттєвих губах мріє кожна жінка, принаймні, про зовнішній ефект таких. Для цього професіонали використовують невелику хитрість: спочатку потрібно окреслити контур губ за допомогою олівця лояльного кольору, а потім заповнити простір губ нейтральним блиском, як це робить професійний макіяж.І тоді губи будуть виглядати природно і красиво, а не вульгарно.

2. Професійний макіяж: як зберегти колір помади.

Якщо Ви віддаєте перевагу користуватися помадою темних відтінків, то напевно стикалися з тим, що вона залишається на Ваших зубах. Щоб уникнути цього, досить користуватися невеликим секретом,який розкриває професійний макіяж. Після нанесення помади покладіть в рот палець, щільно стисніть його губами і витягніть його. Палець можна витерти акуратно за допомогою серветки.

3. Професійний макіяж зможе приховати нерівності шкіри.

Якщо шкіра Вашого обличчя з нерівностями,то заховати їх можна за допомогою спеціальних коригувальних засобів з силіконом, що включає професійний макіяж. Наносити такий засіб краще спонжем. Після нього на обличчя можна накласти тонкий шар тонального засобу і пудри. Якщо Ваше обличчя має втомлений і блідий вигляд, то скористайтеся скрабом або ж зволожуючою маскою.А перед нанесенням основи під професійний макіяж скористайтеся ампулою з поживними речовинами для шкіри обличчя, що містить вітаміни, еластин і колаген. Це додасть Вашій шкірі пружності і освіжить її. Користуйтеся також косметикою з світловідбиваючими частинками, чого вимагає професійний макіяж.

4. Професійний макіяж і форма носа.

Не завжди жінки задоволені природною формою свого носа. Але сучасні косметичні засоби і секрети професіоналів дозволяють скорегувати форму носа за допомогою косметики. Для цього достатньо тональної основи, тільки тон підберіть темніше Вашого природного кольору відтінку на два.Нанести темний відтінок тональної основи на крила носа, таким чином візуально зменшуючи ніс, що зробить легко професійний макіяж. Далі трохи темної основи на кінчик носа, якщо потрібно його вкоротити зорово.

5. Професійний макіяж: наводимо контур очей за допомогою тіней.

Вії можна зробити візуально набагато густіше,ніж вони є насправді всього лише за допомогою тіней для повік і тонкого аплікатора. Виберіть колір тіней, який буде добре поєднуватися з олівцем, який Ви збираєтеся використовувати. Особливо ретельно наносите тіні на лінію росту вій, адже від цього залежить ефект густих вій, які здатні перетворити Ваш образ,який бездоганно створить професійний макіяж.

6. Професійний макіяж і видатні вилиці.

Якщо Ваше обличчя кругле, то можна його візуально «витягнути», що робить непомітно професійний макіяж. Для цього необхідно просто виділити вилиці за допомогою рум'ян. Для такого ефекту нанесіть над вилицями світлі рум'яна.Таким чином Ви створите зоровий контраст, як би вилиці виділяться. А це, в свою чергу, витягне ваше обличчя, надаючи йому візуально овальну форму.

Додати коментар


Захисний код
Оновити