Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Димчасті очі

"Димчасті очі" (макіяж) - ультрамодний нині візаж. Вже кілька сезонів залишаються досить популярними smoky eyes (димчасті очі - макіяж). Макіяж "Димчасті очі" - це самий гламурний і сексуальний образ. Такого ефекту хоче домогтися практично будь-яка жінка, тому що такі димчасті очі можуть підкорити будь-якого чоловіка. Скарлетт Йохансон, Кіра Найтлі, Дженіфер Лопез і багато інших зірок застосовують макіяж "димчасті очі" на світських вечірках. Такий макіяж (димчасті очі) в напівтемному приміщенні наділяє жінку таємничістю. Smoky eyes (димчасті очі - макіяж) придуманий спеціально для Вас, якщо Ви є жінкою-загадкою. Так от,ефект і макіяж "Димчасті очі" створюється кількома етапами.

 

Макіяж "Димчасті очі": етап перший - основа

Для початку потрібно скористатися коригуючими засобами для того, щоб приховати почервоніння, зморшки, синці та інші недоліки біля очей. Ця процедура дозволить створити практично ідеальне обличчя,що додасть макіяжу "Димчасті очі" більше ефектності.

Після цього потрібно застосувати тон або пудру, для того щоб макіяж "Димчасті очі" рівніше лежав і довше тримався.

МАКІЯЖ "димчастих очей": ЕТАП ДРУГИЙ - підводка

Для цього макіяжу потрібно підібрати олівець, колір якого буде відповідати тону брів. Так як олівець легше розтушувати,то використовувати потрібно саме його, а не рідку підводку. Потрібно виключити застосування чітких ліній, прагнучи, всі переходи виконувати плавно, чого досягає макіяж "Димчасті очі".

Над верхньою межею лінії росту вій потрібно провести лінію, яка повинна потовщуватись до зовнішнього краю століття. Якщо хочете отримати більш агресивний погляд,не варто доводити лінію до кінця.

Ключовим моментом є нанесення макіяжу на нижню повіку. Для цього потрібно використовувати олівець більш світлого кольору. Можна як проставити туги по лінії росту нижньої вії, так і провести лінію. А після цього в обов'язковому порядку розтушувати пензликом, чого вимагає макіяж "Димчасті очі".

За порадами візажистів,замість олівця можна застосовувати тіні, що наносяться тонкою лінією.

МАКІЯЖ "димчастих очей": ЕТАП ТРЕТІЙ-ТІНІ

Сірі і чорні тони застосовуються в класичному вигляді макіяжу "Димчасті очі", але останнім часом дуже часто макіяж "Димчасті очі" застосовує смарагдово-зелені, фіолетові й коричневі тони. Врахуйте,що підводка і тіні повинні бути одного відтінку.

Растушевивая вниз і вгору, наносимо тіні на повіку і складку. Для цього можна застосовувати ватяну паличку, як це робить професійний макіяж "Димчасті очі". Потрібно растушевивать до того моменту, поки лінія підводки практично не зникне. Тіні світлого відтінку потрібно нанести під брову.Якщо ж світлі тіні вжити для нанесення на внутрішнє віко, то можна «розставити» очі.

МАКІЯЖ "димчастих очей": ЕТАП ЧЕТВЕРТИЙ - ТІНІ

Тепер потрібно на вії нанести туш у кілька шарів. Це дозволить створити більш довгі вії і додати погляду більше сексуальності і привабливості. Перед тим як наносити кожен новий шар,потрібно почекати поки підсохне попередній.

МАКІЯЖ "димчастих очей": П'ЯТИЙ ЕТАП - ПОМАДА І РУМЯНА

Природний рум'янець і неяскраві губи додадуть такого макіяжу "Димчасті очі" ще більше ефекту. Тому потрібно використовувати помаду, колір якої відповідає тону Ваших губ або світлішу.І тоді вся увага буде залучено саме до Ваших прекрасним очам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити