Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Яскравий макіяж

Яскравий макіяж має свої особливості, якими цікавляться багато дівчат. Чи потрібна контрастність в макіяжі, які кольори потрібно вибирати, чи потрібна підводка для очей або яскрава туш?

Яскравий макіяж має на увазі чіткі лінії контуру обличчя, контуру губ і очей, використання контрастних відтінків і яскравих кольорів.Яскравий макіяж має просте правило підбору тіней. До світлих очам потрібно підбирати темні відтінки тіней, а до темних - навпаки, світлі.

Яскравий макіяж рекомендує тіні наносити на очі за принципом контрастності. Яскравий макіяж для блакитних очей радить підбирати відтінки жовтого, оранжевого, золотистого кольорів.Якщо очі у Вас зелені - віддайте перевагу червоним, фіолетовим і рожевим відтінкам тіней. Яскравий макіяж для очей чайного кольору радить підбирати небудь з блакитних, синіх або фіолетових відтінків тіней. Якщо тіні з перламутровою текстурою, не наносите їх на око повністю, а тільки на рухоме верхню повіку.Такі тіні не надають чіткості очам, хоча додають об'єм. Яскравий макіяж, звичайно, варто доповнити блискучими елементами, але головне - знати міру. Яскравий макіяж чудово доповнить такий елемент, як накладні вії. Вони перетворять Ваші очі і залучать до них додаткову увагу. І ще, якщо Вам потрібен яскравий макіяж,то обов'язково використовуйте підводку для очей. Просто нанесення тіней може візуально розмити очі, а для яскравого макіяжу важливо, щоб вони були чітко виділені.

 

1. Яскравий макіяж. Як правильно наносити яскраві відтінки тіней.

Яскравий макіяж має поширений варіант, званий триколірної технікою. У цьому випадку виділяється зовнішній кут ока.Наносити тіні починають з найсвітліших відтінків. Їх наносять на внутрішній кут ока. Далі на рухому частину століття наносять середній відтінок обраних тіней, а самий темний відтінок наносять на зовнішній кут ока і складку, створюючи таким чином ніби природне затемнення. Акцент очей можна із зовнішнього куточка перенести на внутрішнє віко.А от повністю на все віко наносити яскравий відтінок не слід, інакше очей просто «загубиться. А якщо вже вирішили зробити такий яскравий акцент, то використовуйте обов'язково стрілки.

Чудово виглядає яскравий макіяж очей, виконаний в техніці так званої підкладки. Нанесіть спочатку олівцем малюнок макіяжу, потім темним, коричневим або чорним, затемните складку. Білим олівцем виділіть внутрішній куточок ока, потім розтушуйте акуратно контури олівця за допомогою кисті.А потім зверху на олівець починайте наносити тіні. На білий олівець - білі, світлі або кольорові, а на темний - тіні чорні або темні іншого кольору. У підсумку, нанесені тіні будуть мати більш яскравий вигляд, а макіяж в цілому вийде контрастним і більш стійким.

2. Яскравий макіяж. Як правильно фарбувати губиДля цього потрібно спочатку покрити губи тональної основою, потім намалювати чіткий контур губ. Контур малюється або в тон з помадою, або ж на тон темніше, якщо помада яскравого кольору. Контур малювати потрібно починаючи з «пташки» губ. Далі вести лінію від куточків губ до пташці. Аналогічно з нижньою губою. Можна злегка розтушувати контур губ,можна легкими штрихами нанести контур на всю поверхню губ. Після цього яскравий макіяж дозволяє наносити помаду. Краще це робити за допомогою кисті, так помада ляже рівномірно. При бажанні зверху на помаду можна накласти блиск - повністю на губи або тільки по центру.

Є поширена думка, що яскравий макіяж обов'язково вимагає рум'яна.Які ж відтінки любить яскравий макіяж?

Призначення рум'ян в макіяжі різні - вони можуть освіжати колір обличчя, моделювати і коректувати форму особи, служити плавним переходом від очей до губ. Призначення рум'ян залежить від колірної гами і призначення всього макіяжу в цілому, а також від індивідуальних зовнішніх даних.Яскравий макіяж зовсім не вимагає обов'язкового застосування рум'ян. Можна просто скористатися пудрою темних відтінків, наносячи її в область скул. А ось рум'яна ніжних персикових і рожевих тонів яскравий макіяж рекомендуект наносити не на вилиці, а на яблучка щік.Яскравий макіяж на сьогоднішній день не має жорстких обмежень з приводу акценту тільки на очі або тільки на губи. Приміром, у вечірньому макіяжі класичного типу виділяються і очі, і губи. Але тільки на це варто вже зупинитися. Акцент ще й рум'янами буде зайвим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити