Краса Жінки

макіяж, косметика, парфумерія

Краса

Макіяж в домашніх умовах

Макіяж в домашніх умовах виглядає цілком респектабельно. Кожна жінка, будь вона в зрілому віці, або молодою дівчиною, хоче виглядати привабливо, що гарантує макіяж в домашніх умовах, і це природно. Для того, щоб добре виглядати, потрібно чітко знати і розуміти, як хоче жінка виглядати і зуміти знайти і створити свій образ,що враховує макіяж в домашніх умовах. Важливим елементом в образі будь-якої жінки є те, як вона виглядає. Від того, наскільки вміло жінка вміє справлятися з тонкощами макіяжу самостійно, залежить багато що в її образі.

 

Багато хто під макіяжем розуміють наявність на обличчі косметики різних кольорів.Але не кожна жінка вміє за допомогою косметики виглядати не тільки привабливою, але і природною, хоча макіяж в домашніх умовах дає таку можливість. Стаття про те, як підбирати косметичні засоби, які підходять саме Вам, а також як грамотно накладати макіяж в непрофесійних умовах, представлена ​​нижче.Розглянемо техніку нанесення макіяжу, розповімо як за допомогою макіяжу можна збільшити візуально очі.

Макіяж в домашніх умовах правильніше починати з такого препарату, як тональний крем. Віддавайте перевагу кремоподібним тонуючим шкіру засобам, вони практично не пересушують шкіру обличчя. Відтінок тонального засобу вибирайте,орієнтуючись на природний колір шкіри Вашого обличчя - тони повинні збігатися, інакше Ваш макіяж буде мати неприродний вигляд, що радить макіяж в домашніх умовах.

Не варто наносити тональний крем на все обличчя. Якщо, наприклад, на Вашому обличчі є темні кола під очима - їх можна і затонувати, а от область шиї зовсім не обов'язково.Її можна лише злегка припудрити, якщо робити макіяж в домашніх умовах.

Важливо також визначитися з формою і кольором Ваших брів. Саме з їх допомогою можна підкреслити виразність обличчя. Щодо форми брів - в умовах домашнього макіяжу важливо, щоб внутрішні кути брови і очі розташовувалися на одній лінії. Правильний зовнішній кут брови можна визначити, що і робить макіяж в домашніх умовах,якщо умовно провести лінію від кута губ до зовнішнього кута очей і підняти цю лінію до рівня брови. Ось на цьому місці Ваша брову повинна «закінчуватися».

Коли підкреслені і приведені в порядок брови, можна переходити до очей. Зробимо їх більш виразними, що може макіяж в домашніх умовах.Для досягнення цієї мети можна скористатися світлим консилером, який наноситься на нижню і верхню повіку, часто за допомогою пальців. Таким чином досягається ефект «розкритих» і більш ясних очей. Потім наносяться тіні світлих відтінків. Наносити їх слід від лінії росту вій до надбрівної дуги.Складку на столітті можна затушувати темнішими відтінками тіней. І в самому кінці можна наносити туш, як вважає макіяж в домашніх умовах.

Після макіяжу очей можна наносити на обличчя рум'яна. Проведіть пензликом по рум'янам, а потім, перед тим як наносити на обличчя, вдарте злегка пензлем по Вашій долоні. Ця невелика хитрість,яку використовує макіяж в домашніх умовах, дозволяє струсити надлишки рум'ян з кисті і уникнути непотрібних плям на обличчі.

Підбір косметичних засобів для губ - справа суто індивідуальна, у чому переконує макіяж в домашніх умовах. Для денного макіяжу, зробленого в домашніх умовах, фахівці рекомендують користуватися блиском для губ.Він додасть Вашому образу ніжність і легкість. Якщо ж Ви віддаєте перевагу користуватися губною помадою, то все ж поверх неї нанесіть безбарвний блиск для губ. Він, по-перше, зволожить Ваші губи, а по-друге, підкреслить Вашу привабливість, що подарує макіяж в домашніх умовах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити